fbpx

PAMTi muusikastuudio lõpetab hooaja vabaõhukontserdiga

Paide Muusika- ja Teatrimaja muusikastuudio õpilased annavad neljapäeval, 18. juuni pärastlõunal tasuta kontserdi, et lõppevale hooajale ilus punkt panna. Vabaõhukontsert “Saabuvale suvele” toimub PAMTi peaukse ees algusega kell 15.00.

Esinevad stuudio lapsed, noored ning beebid oma emadega. Muusikastuudio õpetaja Sirje Gaubergi sõnul sai repertuaar paika pärast ligi kahekuulist pausi. “Tänavune õppeaasta on olnud väga eriline ning pikka aega õppetööd kevadel ei toimunud. Seda rõõmsamalt asusime kontserdiks laule ja pillilugusid õppima pärast eriolukorra lõppu. Meie kontserdi repertuaar saigi valitud nii, et oleks palju rõõmu ja suvist muusikat.”

Kontserdil kuuleb teiste seas Märt Hundi, Aarne Saluveeri, Priit Pajusaare, Hans Hindpere ja Arved Haugi loomingut, lavale astuvad solistid, ansamblid ning viiuli- ja ukuleleõpilased. Esinejaid saadab klaveril tänavu Tallinna Muusikakeskkooli lõpetav Kaur Pennert, kes oma muusikalist tegevust alustas samuti sellest muusikastuudiost. Kontserdi ajal töötab ka Hämariku-klubi memmede pannkoogikohvik. Kontserdil järgitakse 2+2 reeglit.

PAMTi muusikastuudio töös osales sel õppeaastal sadakond last ja noort Paidest, Väätsalt, Kärust, Imaverest, Koigist, Esnast ja Roosna-Allikult, kõige nooremad on beebikoolis käijad. Õpetavad Sirje Grauberg ja Tiina Kivimäe. Uus hooaeg algab stuudiol sügisel.

< TAGASI