fbpx

PAIDE MUUSIKA- JA TEATRIMAJAS TOIMUVATE KÜLALISÜRITUSTE REKLAAMIVÕIMALUSED

Ürituse reklaamiga seotud küsimustele vastab Paide Muusika- ja Teatrimaja turundusjuht Anete Sammler, telefon 534 187 04, anete.sammler@pamt.ee.

PLAKATID

Plakatid palume saata 2 kuud enne üritust, siis saame neid välja panna üle Järvamaa.
Sündmuse asukohaks märkida plakatitel Paide Muusika- ja Teatrimaja.

Sobivad formaadid A2 (5 tk) ja A3 (10-15 tk).

Soovi korral saab plakateid printida ka Paides: AS Kuma, tellimused@kuma.ee. Saame plakatid ise ära tuua.

KODULEHT JA SOTSIAALMEEDIA 

  • Ürituse reklaammaterjali (tekstid, video, fotod) saata aadressile anete.sammler@pamt.ee. Jagame materjali PAMTi sotsiaalmeedia kanalites ning avalikustame kodulehel.
  • Luues Facebooki ürituse, palume märkida Paide Muusika-ja Teatrimaja kaaskorraldajaks. Instagrami postitustes võib ära märkida Paide Muusika- ja Teatrimaja konto pamt.ee.

LED-EKRAAN

  • Ekraanid asuvad maja sise- ja välisseinal.
  • Pildifailid, plakatid, videod: mõõdud 1080×1920 ja 1920×1080 pikslit, formaadis JPG.

REKLAAM KOHALIKUS MEEDIAS (TASUTA)

  • Paide linnalehes, mis ilmub 1 kord kuus, avaldame ürituste kuukava.
  • Kesk-Eesti TRE raadios toimub igal kolmapäeval kell 11.15-12.00 Paide linna raadiosaade ja igal neljapäeval kl 11.15-12.00 Paide Muusika- ja Teatrimaja kultuurisaade.

REKLAAM KOHALIKUS MEEDIAS (TASULINE)

  • Paide Linnaleht

Kontakt
Paide linnavalitsus
paide@paide.ee
383 8600

  • Järva Teataja

Kontakt
Helve Schvede
384 9222, 5307 9605
helve.schvede@eestimeedia.ee
jt.ee

  • Järva valla leht

Kontakt
Arnika Tegelmann
517 5929
arnika@aleht.ee

  • Türi Rahvaleht

Kontakt
Teet Reier – tegevtoimetaja ja reklaamijuht
533 331 52
teet.reier@tyri.ee

  • Kesk-Eesti TRE raadio

Kontakt
Mati Palmet
50 53 253
mati@kuma.ee

  • Paide Maksimarketi siseraadio

Kontakt
Marge Kaljuvee
marge.kaljuvee@artist.ee