KÜLALISÜRITUSTE REKLAAMIVÕIMALUSED

Ürituse reklaamiga seotud küsimustele vastab Paide Muusika- ja Teatrimaja turundusjuht Maarit Nõmm, telefon 5146043, maarit.nomm@pamt.ee.

PLAKATID

Plakatid palume saata 2 kuud enne üritust, siis saame neid välja panna üle Järvamaa.
Sündmuse asukohaks märkida plakatitel Paide Muusika- ja Teatrimaja.

  • A2 plakat PAMT fuajee reklaamstendil – 1 tk
  • A2 plakat PAMT hoone välisseinal reklaamstendil – 1 tk
  • A3 plakatid linnas – 15 tk või lasteürituse puhul 35 tk (jagame ka lasteaedadesse)
  • A3 plakatid maakonnas – kuni 35 tk

KODULEHT JA SOTSIAALMEEDIA 

  • Ürituse reklaammaterjali (tekstid, video, fotod) saata aadressile info@pamt.ee. Jagame materjali PAMTi sotsiaalmeedia kanalites ning avalikustame kodulehel.
  • Luues Facebooki ürituse, palume märkida Paide Muusika-ja Teatrimaja kaaskorraldajaks.

LED-EKRAAN

  • Ekraanid asuvad maja välisseinal ja Paide Selveri ees turuplatsil.
  • Pildifailid, plakatid, videod (mõõdud 1080×1920 pikslit)

REKLAAM KOHALIKUS MEEDIAS (TASUTA)

  • Paide linnalehes, mis ilmub 1 kord kuus, avaldame ürituste kuukava.
  • Kesk-Eesti TRE raadios toimub igal kolmapäeval kell 11.15-12.00 Paide linna raadiosaade ja igal neljapäeval kl 11.15-12.00 Paide Muusika- ja Teatrimaja kultuurisaade.

REKLAAM KOHALIKUS MEEDIAS (TASULINE)

  • Paide Linnaleht

Kontakt
Paide linnavalitsus
paide@paide.ee
383 8600

  • Järva Teataja

Kontakt
Helve Schvede
384 9222, 5307 9605
helve.schvede@eestimeedia.ee
jt.ee

  • Järva valla leht

Kontakt
Arnika Tegelmann
517 5929
arnika@aleht.ee

  • Türi Rahvaleht

Kontakt
Teet Reier – tegevtoimetaja ja reklaamijuht
533 331 52
teet.reier@tyri.ee

  • Kesk-Eesti TRE raadio

Kontakt
Mati Palmet
50 53 253
mati@kuma.ee

  • Paide Maksimarketi siseraadio

Kontakt
Marge Kaljuvee
marge.kaljuvee@artist.ee

TOOLIKLUBI
(kehtib kuni 31.08.2020)

Tegemist on Paide Muusika- ja Teatrimaja sõprade klubiga, kus eraisikud või ettevõtted saavad soetada suurde saali omanimelise tooli(d). Omaniku silt jääb toolile kaheks aastaks. Paide Muusika- ja Teatrimaja teeb Tooliklubi liikmetele otsepakkumisi juhul, kui ürituse korraldaja pakub Tooliklubile hinnasoodustust.
Tooliklubi liikmete toolide asukohad