Head huviringides osalejad! Paide Muusika- ja Teatrimaja taastab alates 18. maist 2020 osaliselt huviringide töö. Tööd jätkavad PAMTi balletistuudio ja muusikastuudio. Teiste ringide kohta uuri lähemalt huviringi juhendajalt. 

PAMTi muusikastuudio
Sirje Grauberg, tel 5515155, e-post sirje.grauberg@gmail.com
Tiina Kivimäe, tel 58266983, e-post tiinakivimae@gmail.com

PAMTi balletistuudio
Sanna Kondas, tel 56918359, e-post sannakondas1@gmail.com

Paide Teatri stuudio
Harri Ausmaa, tel 58052622, e-post harri@paideteater.ee

Paide meeskoor
Malle Nööp, tel 53301818, e-post malle.noop@paidehpk.edu.ee

Paide naiskoor
Sirje Grauberg, tel 5515155, e-post sirje.grauberg@gmail.com
Tiina Kivimäe, tel 58266983, e-post tiinakivimae@gmail.com

Segarahvatantsurühm Loomisel
Kätlin Merisalu, tel 56600134, e-post c2tlin@gmail.com

Segarahvatantsurühm Riikar
Tiiu Vellama, tel 5189824, e-post tiiu.vellama@gmail.com

Segarahvatantsurühm Vallatsi
Malle Nööp, tel 53301818, e-post malle.noop@paidehpk.edu.ee

Naisrahvatantsurühm Kägärä
Anneli Nõmmik, tel 5524406, e-post annelinommik@hot.ee

Eakate tantsurühm Hõbene
Pilvi Kriisa, tel 55977106, e-post pilvikriisa@gmail.com

Memmede tantsurühm Sinilill
Vilma Okas, tel 56661503, e-post vilmaokas@hot.ee

Paide huviteater
Marju Lille, tel 5041984, e-post marjulille@gmail.com

Järvamaa kultuuri teabetuba
Tiiu Saarist, tel 5171855, e-post tiiusaarist@hot.ee

Crause Tantsukool
Katrin Kruuse, tel 5104464, e-post crause@crause.ee

JJ Street Company
Enriko Pedaksalu, tel 56266350, e-post enriko@jjstreet.ee

Line-tants
Kristiine Masso, tel 55946426, kristiine.masso@mail.ee

Hotsport
Taimi Ainjärv, tel 5039159, e-post info@hotsport.ee, eglelepp@gmail.com

Laste ja noorte jooga
Kristin Kuhlap, tel 5146036, e-post kristin_kuhlap@hotmail.com

Kundalini jooga
Kalev Veskimäe, tel 53330099, e-post kalev@veskimae.com

Shindo venitus
Irja Salep, tel 5053585, e-post irja585@gmail.com

Tai-chi 
Vjatseslav Kalenski, tel 56497299

Eakate klubi Hämarik
Eha Vessmann, tel 53314170, e-post eha.vessmann@mail.ee