fbpx

PAIDE MUUSIKA- JA TEATRIMAJA MUUSIKASTUUDIO

Paide Muusika- ja Teatrimaja muusikastuudio 2023/2024 hooaeg algab 11. septembril, huviringidesse registreerimine on avatud läbi aasta.

Registreeru siin. Elektrooniline registreerimine toimub Paide linna iseteeninduskeskkonnas Spoku ja selleks on vajalik ID-kaart. Registreeruda saab ka kohapeal, täites avalduse. Pärast registreerimist tule julgelt tundi!

Muusikaõpe toimub nii grupis kui individuaalselt. Õpetaja on Tiina Kivimäe. Tunnid toimuvad ruumis 420. Lisaks iganädalasele tegevusele pakume muusikastuudio õpilastele esinemisvõimalusi Paide Muusika- ja Teatrimaja korraldatud sündmustel. Hooaja jooksul on plaanis õppekäik muusikasündmusele. Enne registreerumist tutvu ka huviringide kodukorraga. Hinnakirja leiad altpoolt.

Hooajal 2023/2024 avame järgmised huviringid:

Neidude ansambel
Pilliõpe (viiul, kitarr)

KONTAKT JA LISAINFO:

Tiina Kivimäe: 582 66983 tiina.kivimae@gmail.com
Arvetega seotud küsimused: raamatupidaja Inge Lagi inge.lagi@paide.ee
Huviringist loobumine ja lisainfo: huvitegevus@pamt.ee

Tunnist puudumisel palume teavitada õpetajat, saates e-kirja või SMSi hiljemalt tund enne tunni algust. Üksikuid puudumisi kohatasust maha ei arvestada. Pikema puudumise korral (2 nädalat ja rohkem) on mõjuval põhjusel ja eelneval teavitamisel võimalik maksta kohatasust 50%.

Hinnakiri (hind ühes kuus koos käibemaksuga):

  • Pilliõpe (viiul, kitarr) – 20.34 eurot / ühe tunni pikkus 30 minutit
  • Neidude ansambel17.29 eurot / ühe tunni pikkus 90 minutit
  • Soololaul lastele – 25.41 eurot / ühe tunni pikkus 30 minutit