fbpx


Direktor Jaanus Kukk
jaanus.kukk@pamt.ee
tel 59180003



Korraldusjuht  Ülle Laas 
ylle.laas@pamt.ee
55 564 244



Turundusspetsialist Kadri Siim
kadri.siim@pamt.ee
58031094



Kultuurijuht Helit Seljamaa-Burm
helit.seljamaa@pamt.ee
5803 1084


Kultuurikorraldaja/Kino programmijuht  Triin Randväli 
triin.randvali@pamt.ee
51 49 619


Lava- ja valgustehnik Janek Lehtpuu  
51 31 151


Heli- ja lavatehnik Kuldar Sepp
kuldar.sepp@pamt.ee
54669588



Teenindaja/piletikassapidaja Helene Kalda puhkusel 06.05 – 10.05.2024
helene.kalda@pamt.ee



Teenindaja/piletikassapidaja Anu Kivinukk  
anu.kivinukk@pamt.ee


Publikuteenindaja / piletikassapidaja Hele Juhanson
hele.juhanson@pamt.ee


Publikuteenindaja Dagmara Gareev

Publikuteenindaja Evi Lumi

Publikuteenindaja Reelika Lippur 


 

Paide Teatri kontaktid SIIN