fbpx


Direktor Martha-Beryl Grauberg   puhkusel 04.07 – 17.07.2022

martha.grauberg@pamt.ee
534 499 78



Korraldusjuht  Ülle Laas  puhkusel 27.06 – 31.07.2022
ylle.laas@pamt.ee
555 642 44


Turundusjuht Anete Sammler  puhkusel 13.06 – 03.07.2022
anete.sammler@pamt.ee
534 187 04



Kultuurijuht Mariliis Peterson puhkusel 27.06 – 17.07.2022

mariliis.peterson@pamt.ee
555 920 94

 


Kultuurikorraldaja Triin Randväli  puhkusel 27.06 – 10.07.2022
triin.randvali@pamt.ee
514 9619


 

Helimeister Kenn-Eerik Kannike puhkusel  27.06 – 07.08.2022
kenneerik.kannike@pamt.ee
564 987 63


Lava- ja valgusmeister Janek Lehtpuu  puhkusel 27.06 – 31.07.2022
513 1151


 

Teenindaja Helene Kalda  puhkusel 27.06 – 31.07.2022
helene.kalda@pamt.ee
38 49 137, 552 8180


Teenindaja Anu Kivinukk  puhkusel 01.08 – 04.09.2022
anu.kivinukk@pamt.ee
38 49 133, 55620052


Kroonik Tiiu Saarist  puhkusel 04.07 – 26.07.2022
tiiu.saarist@pamt.ee
538 102 88


Paide Teatri kontaktid SIIN   teater puhkusel 27.06 – 24.07.2022