fbpx


Direktor Martha-Beryl Grauberg   

martha.grauberg@pamt.ee
534 499 78



Korraldusjuht  Ülle Laas  
ylle.laas@pamt.ee
555 642 44


Turundusjuht Anete Sammler  
anete.sammler@pamt.ee
534 187 04



Kultuurijuht Mariliis Peterson 

mariliis.peterson@pamt.ee
555 920 94

 


Kino programmijuht  Triin Randväli
triin.randvali@pamt.ee
514 9619


Müügispetsialist Marilyn Jürioja
marilyn.jurioja@pamt.ee
58031093


Tehnikajuht Sulev Liiva
5133024
sulev.liiva@pamt.ee


Helimeister Kenn-Eerik Kannike 
kenneerik.kannike@pamt.ee
564 987 63


Kunstnik Birgit Pikkor
birgit.pikkor@pamt.ee


Lava- ja valgustehnik Janek Lehtpuu  
513 1151


Teenindaja Edith Tänavots
edith.tanavots@pamt.ee
552 8180


Teenindaja Helene Kalda  
helene.kalda@pamt.ee
552 8180


Teenindaja Anu Kivinukk  
anu.kivinukk@pamt.ee
552 8180


 

Paide Teatri kontaktid SIIN