fbpx

Direktor Jaanus Kukk
jaanus.kukk@pamt.ee
tel 59180003



Korraldusjuht  Ülle Laas puhkusel 04.03 – 17.03.2024
ylle.laas@pamt.ee
55 564 244


Turundusspetsialist Kadri Siim
kadri.siim@pamt.ee
58031094


Kultuurijuht Helit Seljamaa-Burm
helit.seljamaa@pamt.ee
5803 1084


Kultuurikorraldaja/Kino programmijuht  Triin Randväli 
triin.randvali@pamt.ee
51 49 619


Helimeister Kenn-Eerik Kannike 
kenneerik.kannike@pamt.ee
56 498 763


Kunstnik Birgit Pikkor 
birgit.pikkor@pamt.ee


Lava- ja valgustehnik Janek Lehtpuu  
51 31 151


Teenindaja Edith Tänavots 
edith.tanavots@pamt.ee



Teenindaja Helene Kalda 
helene.kalda@pamt.ee



Teenindaja Anu Kivinukk  
anu.kivinukk@pamt.ee


 

Paide Teatri kontaktid SIIN