TÄHELEPANU! Kõik üritused kuni 1. maini on tühistatud või edasi lükatud! Viimane info Uudiste lehel.


Direktor Martha-Beryl Grauberg

martha.grauberg@pamt.ee
534 499 78



Korraldusjuht  Ülle Laas
ylle.laas@pamt.ee
38 49 130; 555 64244


Turundusjuht Maarit Nõmm
maarit.nomm@pamt.ee
514 6043



Kultuurijuht Mariliis Peterson

mariliis.peterson@pamt.ee
555 92094


 

Sargvere kultuurikorraldaja Triin Randväli
triin.randvali@pamt.ee
514 9619


Kultuurikorraldaja Tiia Tamm
tiia.tamm@pamt.ee
38 49 135; 515 3267


Paide Teatri juht Harri Ausmaa
harri.ausmaa@pamt.ee


Helimeister Kenn-Eerik Kannike
kenneerik.kannike@pamt.ee
564 98763


Lava- ja valgusmeister Janek Lehtpuu
janek.lehtpuu@pamt.ee
513 1151

 


Teenindusjuht Kristiine Masso
kristiine.masso@pamt.ee
38 49 133; 556 200 52


Kassapidaja Hele Juhanson
hele.juhanson@pamt.ee
38 49 137; 552 8180


Teenindaja Helene Kalda
helene.kalda@pamt.ee
38 49 137, 552 8180


Teenindaja Anu Kivinukk
anu.kivinukk@pamt.ee
38 49 133


Kinotehnik Rene Martin
kino@pamt.ee


Kroonik Tiiu Saarist
tiiu.saarist@pamt.ee
538 102 88


Paide Teatri kontaktid SIIN