fbpx

KORRALDAJA MEELESPEA

ÜRITUSE KORRALDAMINE
Pakume ruume, tehnilisi teenuseid (heli-, valgus- lava), publikuteenindust, heli-, esitlus- ja valgustehnikat ning inventari. Ürituskorraldusliku poole eest vastutab konkreetse sündmuse korraldaja.

BRONEERIMINE
Ruume saab broneerida e-posti info@pamt.ee teel või täites e-vormi www.pamt.ee . Broneering kehtib, kui see on mõlemapoolselt kinnitatud kirjalikult ja/või vormistatud leping.

Broneerimiseks palume saata (infot saab jooksvalt täpsustada):

  • tellija asutuse täielik nimi
  • registreerimise number
  • aadress, telefon, e-post
  • allkirjaõiguslik isik
  • sündmuse nimetus ja teema
  • kuupäev,  kestus, ajakava
  • soovitud teenused, tehnika, ruumipaigutus
  • eeldatav osalejate arv
  • üritusel viibiv isik ja tema kontaktandmed, kes vastutab korralduse ja kellaaegadest kinnipidamise eest

PAMTil on õigus keelduda planeeritava ürituse tarbeks ruumide kasutusse andmisest, kui ürituse olemus ei ole sobiv kultuuriasutusse või võib ohtu seada vara.

PARKIMINE
Parkimine on tasuta. Parkimiskohti on 150 (maja kõrval 105 kohta, maja ees 25 kohta, maja taga 20).

KOHVIK
Paide Muusika- ja Teatrimaja kohvikupidaja  ja ürituste toitlustaja  on Teatrikohvik (Jaama Kohvik OÜ), toitlustaja e-post: kohvik@pamt.ee , tel 53 44 99 36.

Kui koolitusruumi on tellitud toitlustus, palume vaheajale minnes  korraldajal tagada ruumi sissepääs toitlustajale, jättes valvelauda ruumi võtme.

ARVELDAMINE
Arve saadab Paide linnavalitsus. Tasuda saab ka PAMT kassas sularahas või kaardiga.

WIFI
Kogu maja katab kiire internetivõrk (Wifi-võrgu nimi WIFI4EU).

SISSEPÄÄS JA GARDEROOBID
Peauks (Pärnu tänaval) on avatud kassa lahtioleku aegadel ja alates üks tund enne ürituse algust suures ja väikeses saalis.Vestibüüli valvega garderoob on avatud alates üks tund enne suure või väikese saali üritust. Erandjuhtudel on väikese saali etteruumi paigutad 80 kohaline riidenagi.

Koolitusele ja harrastustegevuse ruumidesse sissepääs ametikäigust, parkla poolsest tagumisest küljeuksest. Palume korraldajatel informeerida ka oma kliente. Koolitusruumidesse tulles palume üleriided jätta valvelaua juurde garderoobi, kuna koolitusruumides riidenagisid ei ole.

HEAKORD JA OHUTUS
Korraldajal palume reklaamide ja inventari paigaldamisel kasutada vahendeid, mis ei riku viimistlust ja pindu. Enne reklaamide ja inventari paigaldamist kooskõlastama see  PAMT töötajaga.

Korraldajal palume välja viia oma tegevusest tulenev suuremahuline prügi.

Korraldajal palume hoones jälgida kõiki heakorra, tuleohutuse ning muid ohutuse nõudeid. Õnnetusest või võimalikust ohuallikast palume kiiresti teavitada PAMT töötajat. Tehnilisi seadmeid laval ja ruumides võib  kasutada peale PAMTi töötajalt kasutusjuhiste saamist ja omaduste kirjeldamist.

Korraldaja vastutab ohutuse, kahju tekitamise ja seadmete rikete eest eelkirjeldatud nõude järgimata jätmisel.

LISAINFO
Autoriõigusega kaitstud muusikateoste esitamiseks avalikul üritusel, vastutab ürituse korraldaja  autoriõiguslike normatiivide täitmise eest, lisainfo Eesti Autorite Ühing