fbpx

Paide Muusika- ja Teatrimaja tihendab koostööd Paide Linnameeskonnaga

Paide Muusika- ja Teatrimaja ning Paide Linnameeskond asuvad tihedamat koostööd tegema, et suurendada kogukonnatunnet ning rikastada nii kultuuri- kui ka spordiüritusi.

Paide Linnameeskonna kogukonnajuhi Arto Saare sõnul on linnameeskonna ning muusika- ja teatrimaja koostöö asjade loomulik käik. “Kultuur ja sport on alati käinud käsikäes. Meile mõlemale on oluline pakkuda publikule head emotsiooni ning samal ajal arendada kõikidest noortest head inimesed. Vaadates kui väike on Järvamaa, siis me räägimegi ju meie oma maakonna inimestest, meie ühisest kogukonnast. Koos jõuame rohkem,” on Saar veendunud.

Paide Muusika- ja Teatrimaja direktor Martha-Beryl Grauberg usub, et koostööst linnameeskonnaga sünnib mitmeid põnevaid algatusi, mis rikastavad sündmusi nii muusika- ja teatrimajas kui staadionil. “Pean väga oluliseks, et Paide Muusika- ja Teatrimajal tekiks kohaliku kogukonnaga veelgi tugevam side. Jalgpalli kaudu on võimalik jõuda meile oluliste sihtrühmade ehk laste ja noorteni,” ütles Grauberg.

Esialgsed plaanid said juba ka paika pandud – näiteks on Paide Linnameeskonnal kavas korraldada muusika- ja teatrimajas kevadel jalgpalliteemaline lastehommik ning kultuurirahvas aitab sisustada Premium liiga kodumängude vaheaegu. Samuti on toredaid mõtteid koostöös Paide Teatriga.

< TAGASI