fbpx

Fantaasia “Aquaman ja Kadunud Kuningriik”

20.12.2023 - 18:00

04.01.2024 - 18:00

Osta pilet

Aquaman and the Lost Kingdom (2023)
Žanr: märul, seiklus, fantaasia
Filmi pikkus: 2 h 00 min
Vanusepiirang: alla 12 a. mittesoovitatav
 
Filmi originaalkeel/language/язык:
🇬🇧 ENG
 
Subtiitrid/subtitles/субтитра:
🇪🇪 EST
🇷🇺 RU
 
FILMI KIRJELDUS
 
Läbi aegade suurima kassaeduga DC filmi järje “Aquaman ja Kadunud Kuningriik” lavastaja on taas James Wan ja Aquamani rollis näeb jälle Jason Momoat, kellele lisaks astuvad filmis üles Patrick Wilson, Amber Heard, Yahya Abdul-Mateen II ja Nicole Kidman.
 
Kuna Mustal Mantal ei õnnestunud Aquamanist võitu saada ja isa surma eest tasuda, siis ei peata teda Aquamani lõplikult hävitamisel miski. Must Manta on varasemast võimsam, kuna ta käes on müütiline Must Kolmhark, mis vallandab iidse kurjuse. Aquaman sõlmib temast jagu saamiseks liidu oma vangistatud venna Ormiga, kes on endine Atlantise kuningas. Neil tuleb erimeelsused unustada, et oma kuningriiki kaitsta ja päästa Aquamani pere ning maailm hävingust.
 
Jason Momoa mängib taas Arthur Curryt/Aquamani, kel on lisaks Atlantise kuninga kohustustele ka värske isa roll. Patrick Wilson kehastab Aquamani poolvenda ja vaenlast Ormi, kes peab nüüd vastumeelselt venna liitlane olema. Atlantise kuninganna ja troonipärija ema Mera rollis on Amber Heard. Yahya Abdul-Mateen II mängib Musta Mantat, kes isa surma eest tasumiseks Aquamani, ta peret ja Atlantist hävitada tahab. Julge juhi ja sõdalase hingega ema Atlanna rollis on Nicole Kidman. Kuningas Nereust kehastab taas Dolph Lundgren ja dr Stephen Shini Randall Park.
 
Wani lavastatud “Aquamani ja Kadunud Kuningriigi” produtsendid on Peter Safran, Wan ja Rob Cowan. Tegevprodutsendid on Galen Vaisman ja Walter Hamada.
 
Stsenaariumi kirjutas David Leslie Johnson-McGoldrick James Wani, Jason Momoa ja Thomas Pa’a Sibbetti abiga ja see põhineb Paul Norrise ja Mort Weisingeri loodud Aquamanil ja DC tegelaskujudel.
 
Imdb
 

< TAGASI