fbpx

Ellujäämisdraama “Sügavikus on midagi”

23.05.2024 - 18:00

Osta pilet

Something in the Water (2024)
Žanr: ellujäämisdraama
Filmi pikkus: 1 h 26 min
Vanusepiirang: alla 12-aastastele keelatud
 
Filmi originaalkeel/language/язык:
🇬🇧 ENG
 
Subtiitrid/subtitles/субтитра:
🇪🇪 EST
🇷🇺 RU
 
FILMI KIRJELDUS
 
Ellujäämisdraamas „Sügavikus on midagi“ saab idüllist põrgu.
 
Kariibi mere helesinised vood, päikeselised rannad, kaunid palmid. Küllap tahaksid teiegi sõbratarid veeta vallalisteõhtu just sellises paigas. Lizzie (Lauren Lyle) idüllilisest pulmaeelsest õhtust Kariibi mere saarel peaks saama viie parima sõbratari (Hiftu Quasem, Nicole Rieko Setsuko, Ellouise Shakespeare-Hart ja Natalie Mitson) unustamatu mälestus, kuid see osutub hoopis veriseks võitluseks elu eest.
 
Otsustanud pruudile üllatuse teha, sõidavad neiud kaatriga muinasjutuliselt kaunile saarele, kus neid ootavad lõbusad jutuajamised ja allveeujumine, kuid seda, mis seal toimub, ei oska keegi ette aimata. Kui kaater põrkab vastu veealust kaljut ja upub, jäävad sõbratarid haidest kihavasse ookeani. Pealtnäha rahulikest vetest saab õuduse ja surma paik, mille näljased kiskjad värvivad ohvrite verega. Paanikast ja hirmust vallatud neiud mõistavad, et ellujäämiseks on neil vaja ebainimlikku jõudu ja vaprust.
 
Emotsionaalset pinget ja põnevust tulvil ellujäämisdraama „Sügavikus on midagi“ on lugu vankumatust elujanust isegi pealtnäha lootusetus olukorras.
 

< TAGASI