fbpx

Avatud Galerii: Madli Liiva ja Ülle Kuldkepp näitus “Hämar aeg”

16.11.2023 - 15.01.2024

Tasuta

NÄITUSE AVAMINE 16.novembril kell 18 Paide Muusika- ja Teatrimaja jalutuskoridoris.

Paide Muusika- ja Teatrimaja Avatud Galeriis saab näha Madli Liiva ja Ülle Kuldkepp ühist akvarellnäitust “Hämar aeg”. Näituse temaatika on inimhinge, -meele ja loodusega seonduvad hämarad, veidi müstilised-müütilised olustikud.

Näitus on üleval 16.novembrist 2023 kuni 15.jaanuarini 2024.

 

Madli Liiva  – lõpetanud Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia Teatrikunsti visuaaltehnoloogia BA. Töötanud kunstiõpetajana Paide Kunstikoolis, Paide Gümnaasiumis, Türi Loomemajas, Türi Konnamajas. Hetkel töötab Eesti Noorsooteatris dekoraator-butafoorina. Aastast 2020 osalenud rahvusvahelistel akvarelliühenduse näitustel Bangladeshis, Malaisias, Nepalis, Serbias, Vietnamis,  Jaapanis, Singapuris, Prantsusmaal, Poolas, Itaalias. Isiku- ja grupinäitused koos Kesk-Eesti Kunstnike Liiduga, Türi kunstnike ja Eesti ning Soome akvarellistide Liiduga Türil, Paides, Kadriorus, Võrus. Saanud tunnustatud “Tune of Art” žürii auhinnaga, “Tõusva noore kunstniku” auhinnaga ning “Maastiku” kategooria auhinnaga.

 

Ülle Kuldkepp – 1990.a lõpetas Tartu Kunstikooli nahkehistöö erialal. 2018.aastast on Eesti Akvarellistide Ühenduse liige. Töötab juba aastaid Türi Kultuurikeskuse kunstnikuna. Ta on tegelenud erinevate kunstialadega – maalinud erinevate meediumitega, joonistanud, kujundanud, illustreerinud jne. Näitustel on osalenud nii kodu- kui ka välismaal alates 1994.aastast. Akvarelliga on põhjalikumalt tegelema jäänud aastas 2011.

< TAGASI