fbpx

Animatsioon “Teismelised ninjakilpkonnad: Mutantide möll”

01.09.2023 - 18:00

Osta pilet

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem (2023)
Žanr: märul, seiklus, animatsioon
Filmi pikkus: 1h 39 min
Vanusepiirang: alla 6 a. mittesoovitatav
 
Filmi keel/language/язык:
🇪🇪 EST
 
FILMI KIRJELDUS
 
New Yorgi kanalisatsiooni lõputus tunneliterägastikus elavad neli teismelist venda, Leonardo, Raphael, Donatello ja Michelangelo. Aga need pole tavalised teismelised. Nad on kilpkonnad. Aga nad pole ka tavalised teismelised kilpkonnad. Nad on teismelised mutant-ninjakilpkonnad!
 
Poiste elu läheb senisest veel raskemaks õhtul, mil nende teed ristuvad kogu linna alistamisest unistava superkurikaelaga, kes kannab nime Superkärbes, sest… täpselt see ta ongi. Enda ümbes on Superkärbes kogunud värvika pundi mutante, kes näevad inimestes ainult tüütut takistust oma käsikja vallutusplaanidele. Seikluste järele janunev ninjakilpkonnade nelik ei saa sellist jama niisama pealt vaadata. Nad asuvad tegudele, abiks koolitelevisiooni häbelik reporter April ja oskused, mille on neile edasi andnud nad üles kasvatanud meister Pind.
 
Tormaka animaseikluse “Teismelised ninakilpkonnad: Mutantide möll” loojateks on iseäraliku huumorimeelega mehed Seth Rogen ja Evan Goldberg (“Superbad”, “Vorstipidu”), kes on armastanud neid tegelasi juba mitukümmend aastat.
 
Eestikeelses versioonis andsid oma hääle tegelastele Derek Leheste (Leonardo), Villem Johannes Männard (Raphael), Ingmar Poll (Donatello), Eke Oskar Almann (Michelangelo), Kärt Tammjärv (April), Indrek Ojari (Superkärbes), Peeter Rästas (meister Pind), Aita Vaher (Cynthia), Mart Toome (Ämblik) Leino Rei (Rocksteady) ja paljud teised.
 
Eestikeelne versioon valmis stuudios Film Audio. Tõlkija Mihkel Mõisnik, dublaažirežissöör Tiina Andreas.
 
Imdb
 

< TAGASI