fbpx

Animatsioon “Muksikud”

04.11.2023 - 14:00

Osta pilet

Die Mucklas … und wie sie zu Pettersson und Findus kamen (2022)
Žanr: seiklus, animatsioon, kogupere
Filmi pikkus: 1h 21 min
Vanusepiirang: kogupere
 
Filmi keel/language/язык:
🇪🇪 EST
 
FILMI KIRJELDUS
 
Film põhineb rootsi kirjaniku Sven Nordqvisti rahvusvaheliselt tuntud samanimelises lasteraamatus “Pettson ja Findus – väike tüütus, suur sõprus” tutvustatud tegelastel Muksikud.
 
Kääbused, keda kutsutakse Muksikuteks, elavad alati keset ilmlõpmata suurt segadust. Nende elupaigad asuvad tavaliselt põranda all. Kõigest kõige rohkem armastavad nad inimesi ninapidi vedada ning nende asju peita nii, et keegi neid kunagi ei leia. Kui teil on kunagi toitu, tööriistu või mänguasju kaotsi läinud, siis see on tõenäoliselt Muksikute töö.
 
Ammu-ammu elas maailmas miljoneid, kui mitte miljardeid Muksikuid, kuid aja jooksul, kui inimeste eluviis muutus puhtamaks ja korralikumaks, kadusid Muksikud peaaegu täiesti. Vaid väike hõim Muksikuid elab rahulikult härra Pettsoni räämas poekeses. Kuid siis, kui vana poe võtab üle uus omanik, kole Karl, satuvad Muksikud tõsiselt ohtu – Karl ei salli mustust ja tolmu!
 
Et lõbusat elu jätkata, peavad väikesed kääbused põgenema ja otsima omale uue kodu ning alles siis algavad tõelised seiklused.
 

< TAGASI