fbpx

Animatsioon “Lohehoidja”

23.04.2024 - 18:00

Osta pilet

Dragonkeeper (2024)
Žanr: animatsioon
Filmi pikkus: 1h 39 min
Vanusepiirang: kogupere
 
Filmi keel/language/язык:
🇪🇪 EST
 
FILMI KIRJELDUS
 
Lohed olid kunagi sõbralikud ja targad inimeste liitlased, kuid erimeelsuse tõttu sattusid nad põlu alla. Inimesed hakkasid neid jahtima ning vangistasid kõik draakonid.
 
Aastaid hiljem hoolitseb noor ja vabadust ihkav teenijatüdruk Ping kauges kindluses viimase elusaoleva lohe Danzi eest. Kui Danzi põgeneb, et õelalt, surematust taga ajavalt nõialt tagasi saada varastatud lohemuna, et lohede sugu saaks jätkuda, siis liitub Ping temaga ning pea aastatuhande vanune elutark lohe ja noor ja kogenematu tüdruk alustavad koos reisi läbi imelise iidse Hiina tagaaetuna keisri vägede poolt.
 
Tegelastele annavad hääled Aurora Elise Varema, Martin Algus, Toomas Krall, Stefan Hein, Piret Viisimaa, Mihkel Toomet, Janet Vavilov
Tõlkija – Toomas Karik
Helirežissöör – Markku Tiidumaa
Produtsent – Uku Toomet
Dubleeris Orbital Vox Stuudiod
 
Lohehoidja on 2024. aasta Hispaania-Hiina animeeritud fantaasiafilm, mille režissöörid on Salvador Simó ja Li Jianping ning mille stsenaariumi on kirjutanud Carole Wilkinson, Pablo Castrillo, Ignacio Ferreras ja Rosanna Checcini. Matthew Joynes on tegevprodutsent. Film on Wilkinsoni romaani Dragonkeeper adaptsioon.
 

< TAGASI