fbpx

Vabad kohad Karl Madise suupilliõpituppa 9. märtsil!

Esmaspäeval, 9. märtsil on Paide Muusika- ja Teatrimajas taas Eesti Kontserdi pillide õpitoad lastele. Tegemist on üle-eestilise programmiga “Teeme ise muusikat”, kus lapsed õpivad erinevatel pillidel mängima tuntud Eesti muusikute juhendamisel. Õpituba kestab 45 minutit ning selle lõppedes mängitakse kõik koos ette tunni jooksul õpitud muusikapala. Igasse töötuppa mahub 30 last.

Paidesse tulevad käsikellade, ukulele, nutimuusika, löökpillide ja suupilli töötoad. Tänaseks on kõik õpitoad broneeritud, saada on veel vabu kohti suupilli ning paar üksikut kohta löökpillide ja ukulele töötuppa. Suupilli õpetab mängima muusik, laulja ning suupilliekspert Karl Madis (pildil).

Vanemuise kontserdimaja koolikontsertide produtsendi Ülle Lehtmäe sõnul võib kaas võtta ka oma pilli. “Suupill on üks lihtsamaid viise pilliõppimiseks – suupilli võib poest saada juba mõne euro eest ning seda saab igal poole mugavalt kaasa võtta,” selgitas Lehtmäe. Suupilli õpituppa on oodatud kõik lapsed ja noored alates 2. klassist.

Osalustasu on 5 €.

Lisainfot projekti “Teeme ise muusikat” kohta saab siit

< TAGASI