fbpx

Tooliklubiga on liitunud üle 40 toetaja

Paide muusika- ja teatrimaja Tooliklubi viienda kampaaniaga on tänaseks liitunud üle 40 isiku ja ettevõtja, et toetada PAMTi uue bändiruumi sisustamist.

Novembri lõpuni kestva aktsiooni jooksul on võimalik bändiruumi rajamist toetada 50, 100 või 1000 eurose panusega. Iga toetaja saab soovi korral nimelise tooli suures saalis ning eripakkumisi muusika- ja teatrimajas toimuvatele sündmustele. Uuest bändiruumist saab heade võimalustega proovisaal nii kohalike kui kaugemate bändide jaoks.

Kevadel sai vanale “kuldi proovikale” väärikas punkt pandud Ans. Anduri kontsertülekandega. Tänaseks, kui samas ruumis on kohe valmimas uus tantsuklass, on videost saanud väärtuslik arhiivimaterjal. Uude prooviruumi on paigaldatud helikindlad seinad ja tehtud kaasaegne viimistlus, kuid puudub sisustus, mille ostmiseks kogubki PAMT raha.

Tooliklubi on Paide muusika- ja teatrimaja sõprade klubi, mis aitab majal iga kahe aasta tagant oma unistusi täita. Varasematel aastatel on Tooliklubi liikmete abiga korda saanud suure saali toolid, ostetud 3D-kino aparatuur ning renoveeritud Estonia kontsertklaver. Viimasel korral toetas klubi Paide Teatri tegevust.

Bändiruumi toetajatega saab tutvuda pamt.ee/tooliklubiliikmed/

Tooliklubi info ja toetuspaketid pamt.ee/tooliklubi/

< TAGASI