fbpx

Registreerumine Hooviteatrite Festivalile 2024 on nüüd avatud!

Hooviteatrite Festival 2024 kutsub huviteatrite truppe Paidesse etendusi andma. Kuues Hooviteatrite Festival toimub 08.-09. juunil 2024 Paide linna hoovides. Festivali korraldaja, Paide Muusika- ja Teatrimaja ootab truppide osalemissoove, pikendasime tähtaega 15. aprilliks 2024. Oodatakse etendusi, mille pikkus on kuni 1 tund. Kuna festival on kahepäevane, siis osalevate truppide arv on piiratud.

Laupäeva õhtul, 08. juunil, toimub ka ühine kohtumine Kohvikus Uskumatu, kuhu ootame kõiki festivalil üles astunud truppe ja publikut. (esimese päeva afterparty.)
Festival lõppeb 09.juuni õhtul Purdi külas kontserdiga.

Harrastusteatrite ja publiku seas on Hooviteatrite Festival aastate jooksul olnud äärmiselt menukas. Eelmisel aastal osales 18 harrastusteatritruppi üle Eesti. Festival lõppes Puuluup suurejoonelise kontserdiga, mis toimus kortermaja hoovis. Tänavuse festivali teema keskendub koolide ja lasteaia hoovidele, aga tuleb mängupaigaks ka teisi kohti.

Hooviteatrite Festival on Eesti harrastusteatritele oluliseks kohtumispaigaks. Festivalil preemiaid ei jagata, küll annab professionaalset tagasisidet teatrimaailmas tegutsevad inimesed.

Registreeri oma trupp festivalile SIIN.

< TAGASI