fbpx

PAMTi avatud tunnid kutsuvad tutvuma eri liiki harrastustegevusega

Seoses uue kultuurihooaja avamisega kutsub Paide muusika- ja teatrimaja huvilisi tutvuma alustavate huviringide ja stuudiote tööga. Tänavu alustab kultuurimajas tegevust paarkümmend harrastusringi. Esimest korda avab oma uksed showtantsuga tegelev Paide Tantsustuudio, mis on välja kasvanud populaarsest Türi Tantsustuudiost.

“Kui laste ja noorte rühmadesse on veel mõned üksikud kohad, siis täiskasvanute rühm täitus meil ülehelikiirusel. Kuna paljud ei tea täpselt, mis see showtants on, otsustasime täiskasvanute näidistrenni võtta vastu kõik huvilised. Kuidas sealt edasi toimetame, vaatame jooksvalt. Meil on nii siiralt hea meel, et Paides on nii palju tantsuhuvilisi lapsi, noori ja täiskasvanuid,” rõõmustas stuudio eestvedaja Helit Seljamaa stuudio Facebooki lehel.

Oma ridadesse ootavad uusi tantsijaid ka PAMTi balletistuudio, line-tants, segarahvatantsurühmad Loomisel, Riikar ja Vallatsi, naisrahvatantsurühm Kägärä, eakate tantsurühm Hõbene ning memmede tantsurühm Sinilill.

Kõik lapsed, noored ja beebid oma vanematega on teretulnud PAMTi muusikastuudiosse. Paide meeskoor ja naiskoor alustavad oma proovidega septembri lõpus ja oktoobri alguses.

Crause tantsukool jätkab laste võistlustantsuga ning oktoobrist ootab täiskasvanuid seltskonnatantsukursustele.
Proovidega on alustanud Paide huviteater, et üles astuda hooviteatrite festivalil.

Jätkuvad ka kundalini jooga,  Shindo venituse ja tai-chi treeningud. Eakamatele inimestele on toredaks kooskäimiskohaks saanud klubi Hämarik, mis käib muusika- ja teatrimajas koos korra kuus.

Maja ootab pikisilmi ka uue tantsuklassi valmimist keldrikorrusel, et kollektiividele paremaid treeningvõimalusi pakkuda. Uus ruum peaks valmima oktoobris.

Lisaks avatud tundidele korraldab Paide muusika- ja teatrimaja oma 33. hooaja eel suure sügisese piletisaju, mille jooksul saab erinevatele hooaja tähtsündmustele soodsama hinnaga pileteid.

Vaata lisa:
Avatud tunnid 2020
pamt.ee/harrastus
pamt.ee

< TAGASI