fbpx

Paide Muusika- ja Teatrimaja hoone tähistab 35. sünnipäeva ürituste sarjaga PAMT 35

Sel aastal tähistab Paide Muusika- ja Teatrimaja hoone oma 35. sünnipäeva. Sel puhul kutsutakse Paide Muusika- ja Teatrimajja kontserte andma teiste hulgas ka muusikuid, kelle muusikukarjäär on alguse saanud just siit. Ürituste sari saab avalöögi 8. aprillil kell 19 kontserdiga “Mikk ja Mirjam Dede & sõbrad”.
 
Mikk ja Mirjam Dede kirjeldavad oma kontserti nii: “Paide on meie kodukant ja Paide Muusika- ja Teatrimaja lavalauad on ühtlasi olnud me hüppelauaks. Seepärast on paratamatu, et siin esinedes kipuvad mõtted ikka mälestusterajal uitama. Et ennast meile mugavas võtmes väljendada, võtame üheks õhtuks appi oma lemmiklaulud ja parimad muusikud.”
 
Mikk ja Mirjam Dedega koos on 8. aprilli õhtul laval Keio Vutt, Allan Järve, Janno Trump, Kusti Lemba ja Ramuel Tafenau.
 
PAMT 35 raames tuuakse publikuni kogu aasta vältel erinevaid kontserte, lavastusi, lastehommikuid ja festivale. Näiteks toimub 24. aprillil lastehommik, kus tähistatakse PAMT-i muusikastuudio koolieelikute laulu-mänguringi 35. hooaega. 27. mail väisab Paidet Siim Aimla Funk Band ning oktoobrisse on planeeritud ka suurejooneline Terminaatori kontsert.

< TAGASI