fbpx

Paide teatri sügislavastused

Paide Teatri sügislavastused!

Paide Teater on 2018. ja 2019. aasta jooksul andnud 61 etendust üle 9500 inimesele. Teatri nime alt on seni välja tulnud viis lavastust ning veel enne jõule on oodata kaht esietendust!

20. novembril esietendub Paide Teatri ja Sõltumatu Tantsu Lava koostööl lavastus “Between Dreams and Drowning”. See on lavastus inimestele, kes tahavad armastada, usuvad armastusse ja on selle suhtes kirglikud. Inglisekeelsest pealkirjast heituma ei pea – tegemist on tantsu- ja füüsilise teatri lavastusega, mis otsib armastuse varjukülgi läbi liikumise.
Etendused Paides: 20.11, 6.12, 7.12 kell 19.00. Piletid Piletimaailmast: https://bit.ly/32hWxSo

5. detsembril esietendub Paide Teatri ja Vaba Lava Narva ja Tallinna teatrikeskuste koostööl Jon Fosse näidend “Ma olen tuul”. See on lavastus kahest sõbrast lõputul merel, surma tungist ja ellujäämisinstinktist. Minimalistlik, napi sõnakasutusega, aga oma siseilma poolest väga rikas lavastus esietendub Narva Vaba Laval, mis on sümboolseks austusavalduseks kunagisele Narva Teatrile, kes sõjast raputatud kodulinnast Paidesse kolis.
Etendused Paides: 10.12, 24.01, 14.02, 15.02 kell 19.00. Piletid Piletilevist https://bit.ly/31VDxrP ja Piletimaailmast https://bit.ly/35TcAs8

Lisainfo lavastuste kohta: www.paideteater.ee/projektid
Grupipakkumisi küsida aadressilt harri@paideteater.ee
Piletiinfo kassa@pamt.ee

Kohtumiseni PAIDE TEATRIS!

< TAGASI