fbpx

Paide Muusika- ja Teatrimaja korraldab kümnepäevase piletikampaania ja tutvustab oma uut, 33. hooaega

Paide Muusika- ja Teatrimaja korraldab peatselt algava 33. hooaja ja Paide Teatri 3. hooaja eel piletite soodusmüügi kampaania ning langetab mitmete kontsertide ja teatrietenduste piletihindu hooaja numbrile vastavalt kuni 33%. Sügisene piletisadu kestab 3.-13. septembrini.

Kümme päeva kestva piletikampaania eesmärk on tutvustada eesootava hooaja mitmekesist kultuuriprogrammi ning julgustada inimesi taas tihemini kultuurimaja külastama. Kampaaniaga on liitunud pea kõik teatri- ja kontserdikorraldajad, kes sel hooajal Paidesse esinema sõidavad nagu Rakvere Teater, Ugala Teater, Endla Teater, Rahvusooper Estonia, Komöödiateater ning Unistuste Agentuur.

Paide Muusika- ja Teatrimaja soovib algaval hooajal tuua Paidesse lisaks väärt teatrielamustele ka kvaliteetseid muusikasündmusi. “Üheks sügiseseks rosinaks on Soome akordionivirtuoosi Kimmo Pohjoneni soolokontsert Paides, mis on ühtlasi tema ainuke kontsert sel aastal Baltikumis,” ütles Paide Muusika- ja Teatrimaja direktor Martha-Beryl Grauberg. “Samuti teeb PAMT septembrist algust väikese saali muusikaõhtutega, mis toovad Paidesse eesti soul-ansambli Maarja Aarma MA, pianist Rein Rannapi ning Läti hinnatud klaverimängija Andrejs Osokinsi,” lisas Grauberg.

Paide teater osaleb kampaanias kolme lavastusega. „Kolmanda hooaja eel anname kõigile võimaluse osta hea hinnaga pileteid meie kolmele lavastusele. Peeter Volkonski käe all novembri lõpus valmivale „Carmenile“ müüme pileteid 30% soodsamalt ning koguperelavastusele „Blablabla“, mille etendused kevadel ära jäid, saab 8 euroga. Viimase osas peab ilmselt kiirustama, sest pea kõik etendused on välja müüdud,“ rääkis teatri juht Harri Ausmaa. Samuti saab soodsamalt kuulata audiorännakut „Labürint“.

Kampaania ajal saab osaleda ka õnneloosis, mille peavõiduks on kaks pääset aastalõpupeole. 30. detsembril toimuval säraval peol loob meeleolu tantsutrupp Showstoppers, tantsuks mängib ansambel Funkifize koos Kaire Vilgatsiga ning toitlustust pakub 4SistersKitchen Catering. Õnneloosipilet maksab 1 €. Loosiratas asub maja kassas, kus kampaanianädalal võib toimetamas näha kõiki PAMTi töötajaid, kes jagavad soovijaile näpunäiteid internetist piletite ostmise kohta.

Lisaks võimalusele osta hea hinnaga pileteid etendustele, kontsertidele, aastalõpupeole ja kinno, ootavad septembris huvilisi avatud tundidesse PAMTis tegutsevad harrastuskollektiivid nagu balletistuudio ja muusikastuudio. Uue tulijana alustab majas treeningutega Paide tantsustuudio. Kultuuri teabetuba ja kroonik Tiiu Saarist ootavad huvilisi külla uutesse ruumidesse maja neljandal korrusel. Teatrijuht Harri Ausmaa aga teeb huvilistele majatuuri paikadesse, kuhu publik igapäevaselt ei satu.

Paide Muusika- ja Teatrimaja 33. hooaeg saab stardi 5. septembril, kui monoetendusega “Plaan B” astub üles tuntud koomik ja näitleja Kait Kall. Viimase vabaõhusündmusena toimub 11.-13. septembrini teine hooviteatrite festival, mis toob Paidesse harrastajate näitetruppe üle Eesti.

PAMTi kassa on kampaania ajal avatud iga päev kl 10-19.

Paide Muusika- ja Teatrimaja palub majja tulla tervena, hoida teiste inimestega mõistlikku distantsi ning desinfitseerida käsi.

Kampaanialeht soodustuste ja muu infoga avaneb ööl vastu 3. septembrit.

< TAGASI