fbpx

Paide Muusika- ja Teatrimaja direktor lahkub ametist

Paide Muusika- ja Teatrimaja direktor Martha-Beryl Grauberg lahkub ametist septembri lõpus. Paide Muusika- ja Teatrimaja senised eesmärgid ei muutu.

“Neli aastat tagasi tööle asudes oli ülesanne arendada Paide linna kultuurisündmuste ja huvitegevuse mitmekesisust, toetada Paide Teatri arengut ning tugevdada meeskonda. Selle kõrval pean oluliseks ka Paide Muusika- ja Teatrimajas tehtud investeeringuid nagu ventilatsioonisüsteemide ja elektrikilbi uuendamine. Olen teinud seda tööd südame ja täie pühendumusega. Organisatsiooni toimimise osas on meil Paide linnavalitsusega erinev visioon, mistõttu on juhi vahetumine loogiline,” ütles Martha-Beryl Grauberg.

“Tänan Paide Muusika- ja Teatrimaja meeskonda hea koostöö ja usalduse eest. Tänan Paide linna kogukonda, kes meie tegemistes on osalenud ja meiega kaasa mõelnud. Tänan Paide linna võimaluse eest kujundada linna kultuurielu ning soovin avatud meelt, usku ja headust selle tee jätkajatele,” märkis Grauberg.

Paide linnapea Kaido Ivaski sõnul on muusika- ja teatrimaja ning Paide teatri hea käekäik linnale väga oluline. “Linnavalitsus tänab Martha-Beryl Graubergi aktiivse tegutsemise ja tubli panuse eest Paide kultuurielu korraldamisse. Soovime talle edaspidiseks edu ja kordaminekuid!” 

Linnavalitsus kuulutab peatselt välja konkursi uue juhi leidmiseks. “Kandidaatidelt oodatakse kindlasti asutuse juhtimise kogemust ja tugevat majanduslikku mõtlemist, et tagada asutuse efektiivne toimimine,” lisas Ivask.

Paide Muusika- ja Teatrimaja on linna suurim kogukonnakeskus, kus tegutsevad mitmed huviringid, toimuvad kontserdid, teatrietendused, näitused, konverentsid, ning mis on koduks Paide Teatrile. Paide Muusika- ja Teatrimajas toimub aastas ligikaudu 300 sündmust. Tänavu suvel tähistas 5. sünnipäeva hooviteatrite festival. Paide Teatri uuenenud koosseis tõi suve hakul välja esimese lavastuse. Ees on ootamas mitmekesine kultuurihooaeg. Hooaja avasündmus toimub homme, 2. septembril.

< TAGASI