fbpx

Paide Muusika- ja Teatrimaja 36. hooaeg toob rohkelt teatrit ning meeleoluka aastalõpupeo “See pole veel kõik!”

Paide Muusika- ja Teatrimaja 36. hooaega iseloomustab tihe teatrikava ja eriilmelised muusikasündmused. Aastale paneb särava punkti üle mitme aasta toimuv aastalõpupidu “See pole veel kõik!”, kus peaesinejaks on Eesti Laul 2023 võitja Alika Milova koos oma bändiga.
 
Muusika- ja Teatrimajas saab sel sügisel vaadata kümmet lavastust külalisteatritelt üle Eesti. Teatrihooaja avab R.A.A.A.M teater lavastusega „Audients“ 7. septembril, mille peaosades on Priit Võigemast ja Henrik Kalmet. Paidesse on jõudmas ka Ugala teatri pöörane komöödia „Võrku püütud“ ning Rakvere teatri lavastus, briti telestsenaristi („Sherlock”) esimese näidendi ainetel „Ettevaatust, õnn!“.
 
Lisaks väärt teatrielamustele on Paidesse jõudmas mitmeid muusikasündmusi. Klassikalise muusika austajatele pakub elamusi rahvusvahelise haardega kammerorkester ME103 koos solistidega. Sügiskontserdi annab hinnatud looja ja omanäoline artist Siiri Sisask. Koostöös Eesti Jazzliiduga jõuab sügis-talvel Paidesse kolm jazzkollektiivi, kes astuvad üles Paide Muusika- ja Teatrimaja kohvikus. Paide ja Järvamaa noori lauluartiste saab kuulda lauluvõistlustel “Lauluhäll” ja “Laulukaar”.
 
Jõuluaja algust tähistatakse traditsiooniliselt kuusetulede süütamisega keskväljakul ja koguperesündmusega “Jõulukroon”.
 
Kultuuriaasta lõpetab üle mitme aasta toimuv aastalõpupidu “See pole veel kõik!”, mille peaesinejaks on Alika Milova & Band. Laval veel mustkunstnik Fred-Erik Johanson, tantsuks mängib Funkifize koos Marianne Leiburi ja Lauri Pihlapiga, DJ Rauno Märks. Õhtut juhib armastatud näitleja Kait Kall ja toitlustab Catering Service.

Paide Muusika- ja Teatrimaja uue hooaja sündmuste piletid kõik peatselt müügis!

Lisainfo pamt.ee

< TAGASI