fbpx

Paide linna parimad noored solistid valmistuvad võistulaulmiseks

Sel reedel, 29. märtsil algusega kell 10.00, toimub Paide raekoja saalis laste ja noorte lauluvõistlus „Lauluhäll“ 2019, kus saab kuulda ja näha Paide linna parimaid noori soliste.

Lauluvõistluse osalejad on välja valitud kas eelvoorudes või oma kooli või lasteaia siseselt. Võistlusel osalevad 5-19 aastased noored lauljad, arvestust peetakse viies vanuserühmas. Iga solist esitab ühe laulu, solistide saateks võib kasutada erinevaid instrumente ja taustalauljaid.

Noori lauljaid hindab professionaalne žürii. Tänaseks on oma nõusoleku žüriis osalemiseks andnud Paidest pärit laulja Kauro Tafitśuk, Tapa valla kultuurispetsialist ja lauluõpetaja Indrek Jurtšenko ning Kadrina Kunstidekooli juht Eve Vunk.

Paide „Lauluhälli“ parimaid toetavad kingitustega Kuma kirjastus, Berit Grupp OÜ (Kaunid kontserdid Käsmus), Marta Pagar, Vaaros, Heko kaubandus, Paide Rattapood, Paide Maksimarket, Nurme Looduskosmeetika OÜ, Paide kino ja Paide linn. Lauluvõistlust korraldab Paide Muusika- ja Teatrimaja.

„Lauluhälli“ iga vanuserühma viis parimat pääseb edasi Järvamaa laste ja noorte lauluvõistlusele „Laulukaar“, mis toimub Paide Muusika- ja Teatrimajas 3.-4. mail 2019.a.

 

Lisainfo:

Kersti Viilup

Paide Muusika- ja Teatrimaja kultuurikorraldaja

55592094, kersti.viilup@pamt.ee

 

< TAGASI