fbpx

Paide linna jaaniõhtu tuleb Uno Loobile pühendatud galakontserdi ning kaitseliitlaste rokkbändiga

Teisipäeval, 22. juunil toimub Paide Vallimäel Paide linna jaaniõhtu kontsert. Esimeses osas esineb kavaga „Mis värvi on armastus“ pühendusega Uno Loobile svingkollektiiv The Swingin` Sisters koos Siim Aimla bändiga, solistideks Marianne Leibur ja Marten Kuningas.

The Swingin` Sisters liige, Türil pärit laulja Maris Aljaste sõnul koosneb kava heast eesti svingiklassikast. „Lisaks Uno Loobi muusikale esitame ka näiteks Kustas Kikerpuu ja Arne Oidi laule. Meil on kaks võrratut solisti – Marianne Leibur ja Marten Kuningas, keda kuulates meenuvad kunagised Marju Kuudi ja Uno Loobi duetid,“ rääkis Aljaste. Teises kontserdiosas astub lavale Kaitseliidu Tallinna maleva rokkbänd „Mustad kolonelid“, mille arvukasse koosseisu kuuluvad ka Madis Milling ning Tarmo Kruusimäe.

Kahe kontserdi vahel loitsitakse põlema muinastuli ning süüdatakse jaanilõke. Õhtut juhib Neeme Brus Kaitseliidu peastaabist. Süüa pakub Ajakeskuse suvekohvik.
Kogu programm algab orienteeruvalt kell 20.30 ning lõppeb südaööl. Kuna kehtib tuhande inimese piirang, saavad kõik Vallimäele tulles käepaela. Üritus ise on tasuta.
Paide linna jaaniõhtut korraldab Paide muusika- ja teatrimaja koostöös Paide linna ja Kaitseliiduga. Jaanilõket varustavad materjaliga Combimill ja Invester.
Kontsert on osa võidupüha tähistamisest Paides. 23. juunil toimub Paide Keskväljakul võidupüha paraad, millel osalevad kaitseliidu, kaitseväe, jõuametkondade ja liitlaste üksused, ning maakaitsepäev Lembitu pargis.

< TAGASI