fbpx

Paide Kinos esilinastub film, mille üks peaosatäitjatest on Väätsa koolipoiss

Reedel, 6. mail kell 18 linastub Paide Kinos film “Tagurpidi torn”. Seansil on kohal ka Väätsalt pärit noor näitleja Kimi Reiko Pilipenko, kes on filmi üks peaosatäitjatest. Pärast filmi toimub vestlusring, milles kino publik saab Kimi Reiko käest filmi puudutavaid küsimusi küsida.
 
Põnevik “Tagurpidi torn” räägib laste suvest unises alevikus, kus ainukest lõbu pakub lihtsalt hängimine ja turnimine mahajäetud tehases. Seal viibimine keelatakse neile aga ära. Kamba pealik Kristjan ning tema sõbrad Ariel, Loore, Mia-Margot ja Siim otsustavad keelust üle astuda. Otsus muudab nende elu ning paneb sõbrad karmi vastasseisu. Jääbki lahendada küsimus – mis on õige ja mis on vale?
 
Filmis teevad lisaks Kimi Reiko Pilipenkole kaasa veel Nils Jaagup England (kes on hääle andnud peategelasele Akhimile filmis “Jõulud džunglis”), Rebeka Kask (telesarjast “Papad Mammad”), Una Marta Soms, Laura Vahtre, Kimi Reiko Pilipenko, Mirja ja Mirje Toomsalu, Andres Lepik (“Vee peal”, “Põrgu Jaan”). Kõrvalosades Rasmus Ermel (“Vee peal”), Riho Kütsar (“Tõde ja õigus”, “Rohelised kassid”), Evelin Võigemast (“Vee peal”, “Supilinna salaselts”), Anti Kobin (“Malev”), Ester Kuntu (“Tõde ja õigus”), Jaanika Arum (“Polaarpoiss”, “Free Range”), Juuli Lill (telesarjast “Pilvede all”) ja Reimo Sagor (“Võta või jäta”).
 
“Tagurpidi torni” stsenarist on Aidi Vallik (“Kuhu põgenevad hinged”), režissöör Jaak Kilmi (“Jõulud džunglis”, “Sigade revolutsioon”, “Sangarid”). Filmi toodavad Stellar Film ja Studija Locomotive, levitab ACME Film.

< TAGASI