fbpx

Paide kino avab taas uksed

Alates reedest, 5. juunist näitab Paide kino üle kahe kuu taas filme. Esimesteks filmideks on romantiline draama “Ma loodan veel”, mis kevadel jõudis joosta vaid paar korda ja põhineb laulja Jeremy Campi elul, ning uus Pixari animafilm “Edasi”.

Muusika- ja teatrimaja direktori Martha-Beryl Graubergi sõnul on kinonäitamiseks paras aeg. “Pärast mitmekuust pausi avame oma maja järk-järgult kultuuripublikule. Alustame kinoga, mille puhul on inimestevahelist otsekontakti kõige vähem. Paistab, et inimestel on pärast paarikuust pausi tekkinud kultuurinälg, mis meid muidugi rõõmustab,” ütles Grauberg. “Piletid paneme müüki vabade kohtadega ning saalis märgime paarikaupa ära kohad, millele saab istuda. Pered saavad istuda koos. Soovitame majja tulles ja lahkudes pesta või desinfitseerida käed ning hoida võõrastega ohutut vahet,” lisas ta.

Kuni piirangute leevenemiseni saab ühel seansil olla kuni 100 inimest. Pileteid saab osta PAMTi kassast tund enne seansi algust või piletimüügikeskkonnast Piletimaailm.

Filme lisandub pidevalt, jälgi kava siit.

PAMT soovib häid kinoelamusi!

< TAGASI