HUVIRINGI NIMI KONTAKT
Segarahvatantsurühm LOOMISEL Kätlin Merisalu
56600134
c2tlin@gmail.com
Segarahvatantsurühm RIIKAR Tiiu Vellama
5189824
tiiu.vellama@gmail.com
Naisrahvatantsurühm KÄGÄRÄ Anneli Nõmmik
5524406
anneli.nommik@seb.ee
Eakate tantsurühm HÕBENE Pilvi Kriisa
55977106
pilvikriisa@gmail.com
Memmede tantsurühm SINILILL Vilma Okas
56661503
vilmaokas@hot.ee
PAIDE NAISKOOR Sirje Grauberg 5515155
sirje.grauberg@gmail.comTiina Kivimäe
58266983
tiinakivimae@gmail.com
PAIDE MEESKOOR Malle Nööp
53301818malle.noop@paidehpk.edu.ee
Ansambel SLAVJANUŠKA Sirje Unga
5513013
sirjeung@hot.ee
MUUSIKASTUUDIO

  • Beebikool
  • Koolieelikute laulu-mänguring
  • 1.-12.klasside ansamblid
  • Soololaul
  • Viiuliõpe
Sirje Grauberg 5515155
sirje.grauberg@gmail.comTiina Kivimäe 58266983
tiinakivimae@gmail.com
BALLETISTUUDIO  

  • 5-12.aastased lapsed
  • Täiskasvanud 
Sanna Kondas 56918359
sannakondas1@gmail.comMerike Ivanov 5514027
merikeivanov@hotmail.com
PAIDE HUVITEATER Marju Lille
5041984
marjulille@gmail.com
CRAUSE TANTSUKOOL 

  • Seltskonnatantsu kursused
  • Hobitants
  • Võistlustants lastele
Katrin Kruuse
5104464
crause@crause.ee
JJ TANTSUKOOL
Urban Contemporary ehk kaasaegse tantsu treeningud.
Enriko Pedaksalu
JJStreet Company
+37256266350
enriko@jjstreet.ee
LINETANTS Kristiine Masso
55946426
kristiine.masso@mail.ee
HOTSPORT Taimi Ainjärv
5039159
info@hotsport.ee
eglelepp@gmail.com
Segarahvatantsurühm “Vallatsi” Malle Nööp
53301818
malle.noop@paidehpk.edu.ee
EAKATE KLUBI HÄMARIK Eha Vessmann
53314170
eha.vessmann@mail.ee
JÄRVAMAA KULTUURI TEABETUBA Tiiu Saarist
5171855
tiiusaarist@hot.ee
KUNDALINI JOOGA Kalev Veskimäe
53330099
kalev@veskimae.com
TAI CHI TREENINGUD Vjatseslav Kalenski
56497299
LASTE- JA NOORTE JOOGA Kristin Kuhlap
5146036
kristin_kuhlap@hotmail.com
INGERI-SOOME TANTSURÜHM “KATRILL”
Irja Kabonen
58123867
irjakabo@gmail.com
 PAIDE TEATRI STUUDIO
harri@paideteater.ee
PAIDE UUE MUUSIKA KOOL & STUUDIO Kaido Kirikmäe
5072923
kirikmae@kirikmae.ee
SHINDO VENITUS Irja Salep
tel 5053585
irja585@gmail.com