fbpx

Huvitegevus PAMTis jätkub senisel määral

Teade huviringidele

Valitsus täpsustas COVID-19 viiruse levikuga seotud piiranguid. Kas ja kuidas see puudutab huvitegevust meie majas? Lihtne vastus on, et kõik jätkub nii nagu seni.

Täpsustuseks:

* 10-liikmeliste gruppide kogunemine huvitegevusteks kehtib praegu vaid Harjumaal, Ida-Virumaal ja Tallinnas. Seega Järvamaal saame jätkata huvitegevusega nii nagu seni.
* Maskide kandmise kohustus kehtib huvitegevuses praegu samuti vaid Harjumaal, Ida-Virumaal ja Tallinnas, kuna seal on viiruse levik kõige kiirem. Seega Järvamaal ei ole maskide kandmine huvitegevuses kohustuslik. Küll aga võib maski kanda, kui inimene peab seda ise vajalikuks ning tegevus seda võimaldab.
* Omalt poolt oleme taganud majas kätepesu ja -desinfitseerimise võimaluse. Lisameetmena oleme pakkunud suurematele tantsurühmadele treenimiseks ajutiselt suuremat ruumi.

Kuna infovoog on neil päevil tihe ning sisse võib lipsata ebatäpsusi, siis soovitame ennekõike jälgida teateid www.kriis.ee lehel. Meie lähtume oma tegevuse planeerimisel ametlikest soovitustest. Kui lisandub uusi piiranguid, siis anname teile sellest esimesel võimalusel teada.

< TAGASI