fbpx

Sylvain Oulala tsirkuseshow

06.07.2024 - 18:00

Tasuta

Üks erilisemaid tänavatsirkuse artiste, Prantsusmaalt monorattal Eestise sõitnud Sylvain OULALA – The Estonian-frenchman, tuleb oma etendusega 6. juulil, kell 18:00 Paide Muusika- ja Teatrimaja ette.
 
Etendus on eesti keeles ja sobib kõikidele vanusegruppidele. Tule sõpradega, perega, lastega ja vanavanematega. Etendus on TASUTA.
 
Vabatahtlik annetus etenduse lõpus on teretulnud. REGISTREERI PALUN oma tulek Fienta tasuta piletina, et aidata jälgida, kui palju inimesi etendusele tulemas on.
 
https://fienta.com/et/paide-tsirkuse-etendus-sylvain-oulala
 
Mida oodata? Tere tulemast OULALA võluvasse maailma! See kaasahaarav tsirkuseetendus on unustamatu segu põnevusest, naerust ja aukartust äratavast talendist. Pealtvaatajate ette jõuab žongleerimise meisterlikkuse, monoratta-akrobaatika ja koomiliste vahepalade vaatemäng, mis loob kõigile tõeliselt maagilise kogemuse. Oma nakkava mängulisusega haarab Sylvain kaasa kogu publiku ning varem või hiljem hüüab pöördes rahvas üheskoos “OULALA!” Võid olla kindel, et kõigil on lõbus ning sellest saab sinu suve üks meeldejäävaim hetk!
 
Sylvain esineb sel suvel 38 Eesti linnas.

< TAGASI