fbpx

Aasta esimene Väärikate kino tuleb filmiklassika uusversiooniga

Kolmapäeval, 29. jaanuaril toimub Paide Muusika- ja Teatrimajas 2020. aasta esimene Väärikate kinohommik. Aasta avab filmiklassika “Väikesed naised” uusversioon. Film põhineb Louisa May Alcotti klassikalisel romaanil. Vaheldumisi saab näha autori alter ego Jo Marchi elus juba juhtunud ja tulevasi sündmuseid. Marchi õed on neli noort naist, kes on võtnud nõuks ise oma elu üle otsustada.

1949. aasta kuulsust kogunud ning Oscari pälvinud samanimelises filmis tegi kaasa nooruke Elizabeth Taylor, 1994. aasta versioonis mängisid teiste seas näitlejad Susan Sarandon, Winona Ryder ja Kirsten Dunst.

Eelmise aasta uusversioon kandideerib kokku kuuele Oscarile – parim film, parim naiskõrvalosatäitja, parim originaalmuusika, parim kostüümidisain, parin naispeaosatäitja ning parim kohandatud stsenaarium.

Väärikate kino toimub Paide Muusika- ja Teatrimajas 1-2 korda kuus. Filmi näeb  reeglina päevasel ajal ning heli pole nii vali kui tavalistel seanssidel.  Piletihind on 4.50 € ning see sisaldab ka kohvi ja pirukat.

Väärika kinohommikud ei ole mõeldud ainult vanematele inimestele, vaid ka kõigile teistele, kellele sobib päevane seansiaeg rohkem või kes soovib tulla väikese lapsega.

Foto: imdb.com

< TAGASI