Paide Uue Muusika Kool & Stuudio

– KUI SIND HUVITAB HELI OLEMUS

– ELEKTROONILINE JA EKSPERIMENTAALNE MUUSIKA

– KODUSTE VAHENDITEGA MUUSIKA LOOMINE JA SALVESTAMINE

– KARJÄÄR MUUSIKUNA JA OSKUS KORRALDADA KULTUURIÜRITUSI

 

Uue Muusika Kool & Stuudio plaanib käesoleval hooajal alustada alates 01.10.2019

Kontaktandmed:
Kaido Kirikmäe / kirikmae@kirikmae.ee / +3725072923

 

PAIDE UUE MUUSIKA KOOL & STUUDIO VÕTAB VASTU UUSI ÕPILASI.

2018.a. septembris Paide Muusika ja Teatrimajas tegevust alustanud Uue Muusika Kool ja Stuudio võtab 2019.a. esimeseks perioodiks taas vastu uusi õpilasi.Oodatud on nii noored(alates 10-ndast eluaastast) kui täiskasvanud muusikahuvilised, keda huvitab elektrooniline ja eksperimentaalne helimaailm.

Õppetöö toimub vabas ja loovas õhkkonnas personaalse õppekava alusel.Õppekava läbides omandavad õpilased teadmised helisalvestusest, elektroonilise muusika produtseerimisest , komponeerimisest ning loomingu esitlemisest live-keskkonnas.

2019.a. jaanuaris Uue Muusika Kooliga liitunud õpilased saavad osa märtsikuus toimuvast kontserdist ning samuti ootab ees põnev suvine loomelaager.

Uue Muusika Kooli õppetööd juhendab helilooja ning kultuurikorraldaja Kaido Kirikmäe.

Rohkem infot: kirikmae@kirikmae.ee

 

PAIDE UUE MUUSIKA KOOLI ÕPILASTE KEVADKONTSERT

7-ndal märtsil varakevadisel õhtul toimub Paide Muusika ja Teatrimaja suure saali laval Paide Uue Muusika Kooli & Stuudio õpilaste kevadkontsert.Sündmus on Paide ja Järvamaa(võimalik, et ka kogu Eestis) kultuuriajaloo kontekstis esimene kord, kus noored muusikakooli õpilased esitavad publikule elektroonilise ning eksperimentaalse muusika valdkonda kuuluvat omaloomingut.Õhtu jooksul tulevad õpilaste poolt esitlusele erinevad helilised näited tänapäevasest nüüdismuusikast, mille olulisteks märksõnadeks on originaalsus, sügavus ning julgus isikliku helikeele väljendamisel.Lisaks õpilastele astub lavale Uue Muusika Kooli juhendaja Kaido Kirikmäe.

Kontserdi algus kell 19:00.

Müügil toetaja piletid
Õpilane 3.-
täiskasvanud 5.-