Hea külastaja! Palume majja sisenedes või üritusele tulles esitada COVID-tõendi vaktsineerimise, läbipõdemise või negatiivse testitulemuse kohta. Lisainfo.

Paide Teatri stuudio
Avatud tund neljapäeval, 9. septembril kell 18.00

Osalemiseks täida avaldus
Avalduse palume saata huvitegevus@pamt.ee

Paide Teatri Stuudio toimub esmaspäeviti kell 18.00  PAMT 3. korruse teatristuudio ruumis.

Kolmandat hooaega alustav Paide Teatri Stuudio on sel aastal uue juhendajaga. Stuudiosse on oodatud kõik 15-20aastased noored ning jätkuvalt on eesmärk anda osalejatele vajalikud oskused oma ideede väljendamiseks, avardada maailmataju ning tutvustada teatri- ja etenduskunstide maailma. Lisaks sellele loodame Stuudio noori kaasata Paide Teatri lavastustesse ning jõuda ka Stuudio enda etteastete / lavastusteni.

Stuudio juhendaja on Mariliis Peterson, kes töötab Paide Muusika- ja Teatrimajas kultuurijuhina. Mariliisil on rakendusteatri magistrikraad Londonist, The Royal Central School of Speech and Drama koolist.

Tänavune stuudio keskendubki just rakendusteatri meetoditele, mille hulka kuuluvad näiteks improviseerimine, loovkirjutamine ja füüsiline teater. Stuudio lõpp-produkt võib olla etendus, raadioteater, kogukonda kaasav projekt või hoopis film. Kaasa aitavad ka Paide Teatri näitlejad.

Stuudio koguneb kord nädalas poolteist tundi, esmaspäeviti kell 18.00. Sellele lisanduvad ühised teatrikülastused, pikemad workshopid ja tunnid külalisjuhendajatega. Kuutasu (alates oktoobrist) on 15 eurot.