fbpx

Paide Teatri stuudio

Toimub esmaspäeviti kell 18.00 Paide Muusika- ja Teatrimajas.

Neljandat hooaega alustav Paide Teatri Stuudio on avatud 14-19aastastele noortele. Stuudio eesmärk on anda osalejatele vajalikud oskused oma ideede väljendamiseks, avardada maailmataju ning tutvustada teatri- ja etenduskunstide maailma.

Stuudio juhendaja on Mariliis Peterson, kes töötab Paide Muusika- ja Teatrimajas kultuurijuhina. Mariliisil on rakendusteatri magistrikraad Londonist The Royal Central School of Speech and Drama koolist.

Lisaks rakendusteatri meetoditele tutvutakse stuudios ka näiteks improviseerimisega, füüsilise teatriga ja loovkirjutamisega. Jätkame koostööd Paide Teatriga võttes osa nende aktsioonidest, vaadates Paide Teatri etendusi ning ühendades teatritruppi ka õppeprotsessi. Koostöös Nõmme Huvikooliga toimub juba sel sügisel foorumteatri projekt, mille käigus Stuudio osalejad teevad ise lavastuse.

Stuudio koguneb kord nädalas poolteist tundi. Sellele lisanduvad ühised teatrikülastused, pikemad workshopid ja tunnid külalisjuhendajatega. Ootame Stuudiosse noori, kes on valmis pühenduma ja hoolega kohal käima, sest lavastuste loomine nõuab järjepidevust. Kuutasu  on 15 eurot.

Stuudio avatund toimub 4. oktoobril kell 18.00 Paide Muusika- ja Teatrimaja väikeses saalis.

Kontakt

Mariliis Peterson
mariliis.peterson@pamt.ee 555 92094

Harri Ausmaa
harri@paideteater.ee 58052622

Osalemiseks täida avaldus
Avalduse palume saata huvitegevus@pamt.ee