HEI SINA, KERGEJALGNE NÄITSIK!

Kui sulle vähegi meeldib rahvatants, siis tule ja ühine meie lõbusa seltskonnaga.

Kõik me koos moodustame naisrahvatantsurühma KÄGÄRÄ, kes tegutseb Paide Kultuurikeskuse juures juba alates 1992 aastast. Meie nimi on tulnud vana rahvatantsu Kägärä  järgi, kuna see tants oli esimene tants, mis rühmal selgeks sai. Meie read on vahepeal kokku kuivanud, kuna lapsed, töö ja tervis nõuavad oma osa, seepärast otsime endi ridadesse uusi liikmeid.

Käime koos esmaspäeva ja kolmapäeva õhtuti.     

VAATA HUVIRINGIDE TUNNIPLAANI KALENDRIS

Tule ja osale meie proovis ning kui sulle meeldib, siis meie võtame sind meeleldi endi seltsi.

Ühendust võib võtta rühma juhendaja Anneliga telefonil 5524406.

SIND OOTAMA  JÄÄDES

NAISRAHVATANTSURÜHM  KÄGÄRÄ

Järvamaa Laulu- ja tantsupeol Türil

Naisrahvatantsurühm KÄGÄRÄ alustas tegevust 1992 aastal Paide Huvikeskuse katuse all. Alates 1995 aastast tegutseb rühm Paide Kultuurikeskuses. Meie imelik nimi on tulnud Eesti rahvatantsu Kägärä järgi, kuna see oli rühmal esimene tants, mis selgeks sai. Oleme üks sõbralik ja tore seltskond, kes naudib oma naeruteraapilisi treeningtunde. Püüame kaasa lüüa kõigil Järvamaa rahvakultuuri üritustel ning ka väljaspool maakonda toimuvatel üritustel.

Järvamaa üritused on olnud: iga-aastased Järvamaa laulu- ja tantsupeod, Jõulufolk, Rahvatantsupäevad. Ülevabariigiliselt oleme osalenud Eesti Naistetantsupeol Jõgeval, Viljandis Talvistel tantsupidudel, Kalevi Võimlemispeol Tallinnas. ‘

Meie seas on nii vanaemasid, emasid, kui tütreid, kelle vanuse keskmine on 40 eluaastat. Kui sa tunned, et su hing ihkab iluleda ja jalad tantsu keerutada, siis tule ja ühine meiega, ehk suudame sindki selle pisikuga nakatada. Käime koos 2 korda nädalas esmaspäeviti ja kolmapäeviti algusega kell 19 Kultuurikeskuse väikses saalis.

Naisrühm KÄGÄRA juhendaja Anneli Nõmmik

Viljandis Talvisel tantsupeol

Jõgeval I Naiste Tantsupeol