fbpx

Ulmefilm “Avatar: vee olemus” 3D (vajalikud 3D prillid!)

24.01.2023 - 19:00

Osta pilet

Avatar: The Way of Water (2022)
Žanr: märul, ulmefilm, seiklus
Filmi pikkus: 3 h 12 min
Vanusepiirang: alla 12 a. mittesoovitav, film on 3D versioonis.
 
PANE TÄHELE!
3D filmi vaatamiseks on vajalikud 3D prillid. 3D prille saab soetada Paide Muusika- ja Teatrimaja kassast (hind 1 €), kuid kinoseansile võib tulla ka enda 3D prillidega. Palume tähele panna, et 3D filmid ei ole vaadeldavad ilma 3D prillideta.

 
Filmi originaalkeel/language/язык:
🇬🇧 ENG
 
Subtiitrid/subtitles/субтитра:
🇪🇪 EST
🇷🇺 RU
 
FILMI KIRJELDUS
 
Pandora ootab.
 
Enam kui kümme aastat pärast esimeses “Avatari” filmis kujutatud sündmusi viib James Cameron meid tagasi sellele kaugele planeedile. Loo keskmes on Sully perekond, Jake (Sam Worthington), Neytiri (Zoe Saldana) ja nende lapsed. Hädad, mis neid jälitavad, pingutused üksteise kaitsmiseks, ellujäämise nimel peetavad heitlused ning neid tabavad tragöödiad…
 
Suur ulmeseiklus “Avatar: Vee olemus” on järg kõigi aegade suurimale kassahitile “Avatar”, mille esilinastusest möödub detsembris juba 13 aastat! Lavastajaks ja kaas-stsenaristiks selgi korral Oscari-võitja James Cameron (“Titanic”, “Terminator”, “True Lies”). Osades Sam Worthington (“Avatar”), Zoe Saldana (“Galaktika valvurid”), Sigourney Weaver (“Aliens”), Oscari-võitja Kate Winslet (“Titanic”), Stephen Lang (“Avatar”) ja teised.
 
IMDb
 

< TAGASI