fbpx

Tsirkus SaboK

06.11.2020 - 19:00

Suur saal

Osta pilet

Piletid 9.60 € – 11.70 €
Grupipiletite broneerimiseks kirjuta merit.illak@gmail.com
 
Don´t leave me hanging / Ära jäta mind riplema
Kaasaegne tsirkuselavastus koos elava muusikaga
 
Etendus kestab 55 minutit.
 
Trupp: Circus Sabok
Artistid: Kert Ridaste, Saana Leppänen (FI), Thibaud Rancoeur (FR)
Muusikaline kujundaja: Lars Schmidt (DE)
Dramaturgiline tugi: Sade Kamppila (FI), Julien Auger (FR)
Tehniline tugi: OMSolutions, Karl-Oskar Ridaste
Graafiline disainer: Kirstin Made
Produtsent: Merit Illak
 
Tsirkuselavastus pühitseb inimkeha võimeid, selle tugevaid ja nõrku külgi, ilu ja inetust. Koreograafia kulgeb vertikaalsel köiel, pöörlevas Cyri rõngas ja paarisakrobaatika
elementides. Intiimse valguse, folkmuusikast inspireeritud muusika ja tsirkusetrikkidest tulvil liikumise abil luuakse võimas atmosfäär. Kogeda saab tundlikku lugu sõprusest, kus alati võib side suurest pingutusest rebeneda. Eelkõige nõuab julgust semudevaheline õrnus ja tähelepanu, et teist üldse õhus riplemas märgata. Hullumeelse hüppe sooritamine teadmatusse ei nõua mitte ainult julgust ja valmisolekut läbi kukkuda, vaid usaldust kõige ümbritseva vastu.
 
Circus SaboK nime taha peituvad Saana Leppänen ja Kert Ridaste, kes on uue põlvkonna tsirkuseartistid. Kert on õppinud Eestis noorte tsirkuses ja Hollandi tsirkusekoolis AcaPA, Saana alustas tsirkuseõpinguid Soomes, mõlemad lõpetasid 2018. aastal Stockholmi Tantsu- ja Tsirkuseülikooli DOCH. Kerdi erialaks on paarisakrobaatika, Saana on vertikaalse köie artist. SaboK on andnud etendusi üle maailma ja teinud koostööd erinevate kompaniidega.
 
www.duosabok.com
 
NB! Paide Muusika- ja Teatrimajas on tagatud käte desinfitseerimispunktid jalutuskoridorides ning publikuteenindajad kannavad maske.
Julgustame kõigi turvalisuse huvides ka külastajatel kanda etendusele, kontserdile ja muudele üritustele tulles kaitsemaski, mida saab vajadusel osta meie kassast.

 
 
 

< TAGASI