fbpx

Trio Maag & Isabel Bermejo (Hispaania) / Jõulujazz 2021 Paides

03.12.2021 - 19:00

Suur saal

Osta pilet

Pilet 15 €
Õpilane, tudeng, pensionär 10 €
 
Kestus 1 h 20 min
 
Trio Maag sündis huvist Argentiina tango vastu, kuue aastaga on jõutud omaloominguni, milles tango genoom siiski päris lahustunud ei ole. Maagide repertuaari võib nimetada Ladina-Ameerika mõjudega folgilikuks jazzmuusikaks, mille omapära toetub Kaspar Uljase bandooniumi, Marek Taltsi kitarri ja Mingo Rajandi kontrabassi soojal kooskõlal, aktsenteeritud rütmidel ja muusikute kirglikul koosmängul.
 
Lisaks originaalmuusikale mängivad nad ka Argentiina kaasaegsete autorite populaarseid palu, lastes muusikal kõlada läbi oma isikliku filtri. Ookeanitaguste maade mõjutusi kasutavad nad mitte rangelt retsepti järgides, vaid loominguliselt ja alati läbi improvisatsiooni.
 
Ansambliga Trio Maag liitus 2020. aastal külalisena nakatava lavasarmiga mitmekülgne hispaania lauljatar Isabel Bermejo, kellega koos antakse kontserte ka Jõulujazzil. Isabel tunneb ennast koduselt nii jazz-, flamenko-, tango- kui ka Ladina-Ameerika muusikas ning ta on oodatud ka rahvusvahelistes koosseisudes. Isabel Bermejo on mitmekülgne ja võimekas lauljatar, kes oma siira ja tugeva lavalise kohalolekuga edastab jõuliselt tugevaid puhtaid emotsioone. Tema väljendusrikkus ja lavaline veenvus sütitavad kuulajaid igal kontserdil.
 
Koosseis:
Isabel Bermejo – vokaal
Kaspar Uljas – bandoonium
Marek Talts – kitarr
Mingo Rajandi – kontrabass
 

< TAGASI