fbpx

Ulmefilm “Teekond mälestustesse”

09.09.2021 - 20:00

12.09.2021 - 18:00

Osta pilet

Reminiscence
Ulme, romantika, müsteerium
Pikkus: 1 h 56 min
Alla 12a mittesoovitatav
 
Hittseriaali “Läänemaailm” (Westworld) looja Lisa Joy lavastatud unikaalne ulmepõnevik “Teekond mälestustesse”, mille peaosas on Hugh Jackman.
 
Üleujutatud Miami ranniku äärealal elav eradetektiiv Nick Bannister (Hugh Jackman) sukeldub lummavasse minevikumaailma, et aidata klientidel kaotatud mälestustele ligi pääseda. Uus klient Mae (Rebecca Ferguson) muudab ta elu aga igaveseks ja lihtsast otsingust saab ohtlik kinnisidee. Kui Bannister Mae kadumise kohta tõde leida üritab, avastab ta vandenõu ning peab vastama küsimusele, milleks ollakse valmis, et armsamaid mitte kaotada.
 
Lisaks Oscarile kandideerinud Jackmanile (“Hüljatud”, “Maailma suurim showmees”), Fergusonile (tulevane “Düün”, “Võimatu missiooni” filmid) ja Thandiwe Newtonile (“Solo: Tähesõdade lugu”) astuvad filmis üles Cliff Curtis (“Meg”, “Kiired ja vihased: Hobbs ja Shaw”), Oscarile kandideerinud Marina de Tavira (“Roma”), Daniel Wu (telesari “Into the Badlands”, “Warcraft: algus”), Mojean Aria (telesarjad “See” ja “Dead Lucky”), Brett Cullen (“Jokker”), Natalie Martinez (telesarjad “The Stand” ja “The Fugitive”), Angela Sarafyan (“Läänemaailm”) ja Nico Parker (“Dumbo”).
 
“Teekond mälestustesse” on Lisa Joy esimene lavastatud täispikk film ja ta ise on algupärase stsenaariumi autor.
 
IMDb
 

 

< TAGASI