fbpx

Vargamäe õunaaia keelpillikontsert

24.07.2020 - 18:00

Vargamäe

Osta pilet

OSTA PILET Piletilevist

Piletid 8 ja 10 €

Tammsaare Muuseumis Vargamäel toimub reedel, 24. juulil algusega kell 18 õunaaiakontsert, kus keelpillikvartett koosseisus Joosep Kõrvits, Maarja Allik, Eva-Maria Laas ja Kristiina Sillak esitab Eesti heliloojate muusikat. Pileteid kontserdile saab osta Piletimaailmast ning kohapealt.

Kontserdi mõte sündis Tammsaare muuseumi juhataja Reelika Räimel, kelle soov on Vargamäele tuua rohkem eriilmelisi kultuurisündmusi. “Kirjanik Anton Hansen Tammsaare oli suur klassikalise muusika austaja ja tema eriline lemmik oli viiul. Leidsime, et kammerlik keelpillikontsert võiks kirjaniku sünnikodu õuele kenasti sobida,” ütles Reelika Räim. 

Vargamäel, Tammsaare muuseumi õunaaias toimuval kontserdil astuvad üles Joosep Kõrvits tšellol, Maarja Allik ja Eva-Maria Laas viiulil ning Kristiina Sillak vioolal. Esitamisele tulevad Arvo Pärdi, Pärt Uusbergi, Jaan Räätsa, Heino Elleri jt heliloojate teosed. Kontsert sünnib koostöös Paide Muusika- ja Teatrimajaga, kes aitas leida Vargamäele sobiva muusikakollektiivi ning toetab kontserti tehniliselt. 

< TAGASI