fbpx

Märul “Suitsiidisalk: uus missioon”

15.09.2021 - 20:00

18.09.2021 - 16:00

Osta pilet

The Suicide Squad
Komöödia, märul, seiklus
Pikkus: 2 h 12 min
Alla 14a keelatud
 
Lavastaja ja stsenaristi James Gunni ja Warner Bros. Picturesi superkangelaste märuliseikluses “Suitsiidisalk: uus missioon” saab näha DC koomiksite kõige pöörasemaid pahalasi.
 
Tere tulemast põrgusse ehk Belle Reve’i, USA suurima suremusega vanglasse. Sinna on vangistatud jubedaimad superpahalased, kes on sealt pääsemiseks kõigeks valmis. Nad on isegi nõus liituma ülisalajase ja kahtlase X-rühmaga. Sinna kogutakse kokku kurjategijad, kelle seas on Bloodsport, Peacemaker, Captain Boomerang, Ratcatcher 2, Savant, King Shark, Blackguard, Javelin ja kõigi lemmik psühhopaat Harley Quinn. Neile antakse relvad ja nad saadetakse vaenlastest kubisevale kaugele Corto Maltese saarele. Salka ootab otsimis- ja hävitusmissioon džunglis, mis on täis omakaitseväelasi ja geriljavägesid. Neid kamandab kohapeal vaid kolonel Rick Flag ja infot saavad nad Amanda Walleri valitsuse tehnikutelt, kes jälgivad igat nende liigutust. Nagu ikka, toob esimene viga surma (vastaste, tiimikaaslaste või Walleri käe läbi). Kui panuseid tuleks teha, siis oleks nutikas nende kõigi vastu panustada.
 
Filmis astuvad üles Margot Robbie (“Röövlinnud”, “Pommuudis”), Peter Capaldi (“Z maailmasõda”, BBC sari “Doctor Who”), Sylvester Stallone (“Rocky”, “Rambo”), Viola Davis (“Ma Rainey’s Black Bottom”, “Suitsiidisalk”) jt.
 
IMDb
 

 

< TAGASI