fbpx

Animafilm “Space Jam: uus algus”

18.07.2021 - 14:00

20.07.2021 - 19:00

Osta pilet

Space Jam: A New Legacy
Komöödia, seiklus, animatsioon, sport
Pikkus: 1 h 30 min
 
Tere tulemast kossumatšile! NBA tšempion ja üleilmselt tuntud LeBron James võtab ühes Bugs Bunnyga ette eepilise seikluse animeeritud mängufilmis “Space Jam: uus algus“, mille lavastas Malcolm D. Lee edumeelse filmiloojate meeskonnaga, kuhu kuulusid ka Ryan Coogler ja Maverick Carter. Teekonnal, kus segunevad kaks maailma, saab selgeks, kui kaugele on mõni vanem valmis minema, et oma lastega sidet luua. Kui tehisintellekt LeBroni ja ta poja Domi digimaailma lõksu jätab, tuleb LeBronil leida viis ohutult koju pääsemiseks. Ta peab selleks aitama Bugsil, Lola Bunnyl ja teistel Looney Tunesi distsiplineerimata kamba liikmetel kossuplatsil võitu saada tehisintellekti digitšempionitest, kelleks on erakordsed professionaalsed korvpallitähed. LeBroni ootab elu suurim väljakutse, mille käigus saab tema side pojaga uue tähenduse ja selgub, et tõeline jõud peitub iseendaks jäämises. Äksi täis Tunesi kamp murrab tavasid, näitab ainulaadseid andeid ja üllatab oma ainulaadse mänguviisiga isegi “Kuningas” Jamesi ennast.
 
Lisaks Jamesile mängivad filmis Oscarile kandideerinud Don Cheadle (“Tasujate” filmid, “Hotell Ruanda”), Khris Davis (“Judas and the Black Messiah”, telesari “Atlanta”), Sonequa Martin-Green (telesarjad “Elavad surnud”, “Star Trek: Discovery”), uustulnuk Cedric Joe, Jeff Bergman (“Looney Tunesi” multifilmid) ja Eric Bauza (“Looney Tunesi” multifilmid).
 
Lee (“Girls Trip”, “Õhtukool”) lavastatud film põhineb Juel Taylori, Tony Rettenmaieri, Keenan Coogleri ja Terence Nance’i kirjutatud stsenaariumil. Produtsendid on Ryan Coogler, LeBron James, Maverick Carter ja Duncan Henderson. Tegevprodutsendid on Sev Ohanian, Zinzi Coogler, Allison Abbate, Jesse Ehrman, Jamal Henderson, Spencer Beighley, Justin Lin, Terence Nance ja Ivan Reitman.
 
Loomingulisesse meeskonda kuulusid operaator Salvatore Totino (“Ämblikmees: kojutulek”), animatsioonide produtsent Troy Nethercott (“Wonder Park”), kunstnikud Kevin Ishioka (“Muul”), Akin McKenzie (Netflixi sari “When They See Us”) ja Clint Wallace (tulevane “Eternals”), monteerija Bob Ducsay (“Godzilla: koletiste kuningas”, “Star Wars: viimased jedid”) ja kostüümikunstnik Melissa Bruning (“Rampage: purustajad”, “Ahvide planeedi sõda”). Helilooja on Kris Bowers (“Roheline raamat”, Netflixi sari “Bridgerton”).
 
“Space Jam: uus algus“ on Warner Bros. Picturesi, Proximity/The SpringHill Company ja Malcolm D. Lee film. Filmi levitab üleilmselt Warner Bros. Pictures ja see jõuab kinodesse 2021.
 
IMDb
 

< TAGASI