fbpx

Romantiline film – Guernsey Kirjandus- ja Kartulikoorepiruka Selts

06.09.2019 - 18:00

10.09.2019 - 18:00

12.09.2019 - 18:00

Osta pilet

Žanr: Romantika, Ajalooline draama

Vanusepiirang: Alla 12 a. mittesoovitatav

Loo peategelane on noor naine Juliet Ashton (Lily James), kes otsib Teisest maailmasõjast taastuvas Londonis teemat oma järgmise raamatu jaoks. Ühel päeval saabub talle kiri Guernsey saarelt ja kirja saatja on keegi härra Dawsey Adams (Michiel Huisman).

Sellest ühest kirjast saab alguse südamlik kirjavahetus, mille käigus kuuleb neiu Guernsey’is asuvast kummalisest kirjandusklubist. Klubist, kus süüakse kartulikoorepirukat, parematel päevadel ka sealiha ja mis põhiline – loetakse ning vahetatakse mõtteid kirjanduse üle. Julieti enda eraelu on värske kihluse tõttu üsna tormakas, aga inspiratsiooni ta enda uue teose jaoks on vajaka ning huvi selle klubi vastu järjest kasvab. Nii ta otsustabki saart ning selle värvikaid asukaid külastada. See teekond muudab ta elu igaveseks.

Filmi on lavastanud Mike Newell (“Suured lootused”, “Harry Potter ja tulepeeker”, “Neli pulma ja üks matus”). Peaosades mängivad armastatud näitlejad – Lily James (“Eile veel”, “Mamma Mia 2”, “Tuhkatriinu”), Michiel Huisman (“Adaline’i aeg”, “Troonide mäng”) ja Glen Power (“Pimeduse rüütli tagasitulek”).

“Guernsey Kirjandus- ja Kartulikoorepiruka Selts” linastub Eesti kinodes 9. augustist.

Levitaja: BestFilm.eu OÜ

< TAGASI