fbpx

Prantsuse Instituut esitleb: prantsuse veini- ja filmiõhtu

13.12.2021 - 18:00

Suur saal

Osta pilet

Pilet 5 € (sisaldab veini)
NB! Filmil on ingliskeelsed subtiitrid!
 
Prantsuse Instituudi filmiõhtu ootab kõiki kinohuvilisi Paide Muusika- ja Teatrimajja esmaspäeval, 13. detsembril kell 18. Kavas on Veneetsia filmifestivalil “Orizzonti” programmis parima stsenaariumi auhinna pälvinud mängufilm “Tagasi koju”, kus teevad kaasa Adèle Exarchopoulos ja Niels Schneider. Enne linastust kostitame publikut aga Prantsuse veiniga! Külalisi tervitab Prantsuse instituudi asedirektor Guillaume Raboutot.
 
“Tagasi koju” / “Revenir”
Thomas naaseb üle pikkade aastate sünnitallu. Tema vend on aga igaveseks lahkunud, ema raskesti haige, isaga on neil alati olnud keerulised suhted. Thomas leiab eest kõik, mille pärast ta 12 aastat tagasi põgenes. Ainult et nüüd on seal ka tema 6-aastane vennapoeg Alex ning ning Alexi võluv ema Mona.
 
Film põhineb Serge Joncouri romaanil “L’Amour sans le faire”. Peaosades teevad kaasa Niels Schneider (“Kujuteldav armastus”) ja Adèle Exarchopoulos (“Adèle’i elu”).
 
Prantsusmaa, 2019
Režissöör: Jessica Palud
Osades: Niels Schneider, Adèle Exarchopoulos, Hélène Vincent, Patrick D’asummsao
Kestus: 1h 17 min
Keel: prantsuse
Subtiitrid: inglise
 
Kell 18.00 ootame teid maitsma prantsuse veini, seansi algus orienteeruvalt kell 18.20. Osalemiseks palume esitada kehtiva koroonapassi ja kanda maski.
 

< TAGASI