fbpx

Põnniga Paide kinno. Romantiline komöödia “Emma”

13.03.2020 - 09:00

Osta pilet

Varahommikune filmiseanss, kuhu eriti on ootatud kõik emad-isad, vanaemad-vanaisad oma beebide, väikelaste ja/ või lastelastega. Teretulnud on ka kõik teised kinosõbrad, kellele varane hommikutund sobib.
 
Igale beebile kingituseks Salvesti beebipüree sarjast “Põnn”
Kl 09.00 tegevused beebidele ja väikelastele
Kl 09.30 film “Emma”
 
Kinosaalis on heli vaiksem ning saal valgem kui tavaliselt.
Laste arvamused filmist või mõnest muust asjast publikut ei sega 🙂
 
Pilet 5 €
 
“Põnniga Paide kinno” seanssi toetab Salvest!


Alates 12. eluaastast
 
Kestus: 132 min
Päritolumaa: UK
Žanr: romantiline komöödia
Režissöör: Autumn de Wilde
Peaosades: Anya Taylor-Joy, Johnny Flynn, Bill Nighy, Mia Goth
Levitab: VaataFilmi / UNIVERSAL
 
Romantiline komöödia “Emma” on Jane Austeni armastatud romaani uusekraniseering, mis jutustab stiilse loo oma õnne ja enesele väärilise partneri leidmisest 19. sajandi Inglise maa-aadlike elus.
 
Ühiskonnaklasside teemalise särava satiiri peategelaseks on ilus, tark ja rikas aadlipreili Emma Woodhouse (Anya Taylor-Joy), kes peab navigeerima täiskasvanuks saamise väljakutsete, vasakule läinud kosjasobituste ja romantiliste fopaade vahel, enne kui mõistab, et tema elu suurim armastus on olnud alati ta haardeulatuses.
Rahutu seltskonnalõvi Emma, kes on üles kasvanud sündmustevaeses rikkuses keset unise Highbury külakese maalilist ilu, leiab endale uue meelierutava hobi kohaliku kosjamoorina. Olles äsja edukalt mehele pannud oma guvernandi, saab neiu uueks kaaslannaks nooruke ja naiivne preili Harriet Smith (Mia Goth). Algab uus kosjasobitamise mäng, mis seekord sugugi nii ladusalt ei kulge. Paraku läheb loosi ka Emma enda süda ning segi aetud peadega väärikaid noorsande saab tiirlema ümber noorte daamide rohkem kui õrnahingelised preilid arvanud oleks. Kes kellele see kõige õigem on, see on suurim küsimus.
Valestimõistmisi, poeetilisi jonni- ja armustseene, elegantseid tantsupidusid ja rafineeritud intrigeerimist peente kommete kohaselt ning alati kaunis keskkonnas on nii palju, et kõik inglise romantismi fännid võivad rahulolevalt pehmesse kinotooli minestada.
Režissööriks on oma filmidebüüti tegev Autumn de Wilde, kes seni kuulsust kogunud fotograafi ja muusikavideote lavastajana.
 
Peaosades astuvad üles kaunid ja andekad Anya Taylor-Joy (Lõhestunud), Johnny Flynn (Geenius: Einstein), Mia Goth (Suspiria), Callum Turner (BBC teleseriaal Sõda ja Rahu) ja Josh O’Connor (Netflixi seriaal The Crown).
Vaimukates kõrvalosades teevad humoorikad rollid Bill Nighy (Armastus on see), Miranda Hart (BBC teleseriaal Kutsuge ämmaemand), Tanya Reynolds (Netflixi Sex Education), Gemma Whelan (HBO Troonide mäng), Rupert Graves (teleseriaal Sherlock) jpt.
 
VAATA LISA
 

 

< TAGASI