fbpx

PAIDE ROCK 50

09.11.2019 - 17:00

suur saal

Osta pilet

Meelespea:

Paide Rock koosneb 3-st plokist

17.00 ENDISTE AEGADE BÄNDID
Atta Trollid, Rock Grupp, Jecym, Pillskill, Stora Magnara

vaheaeg
18.50 PRAEGUSTE AEGADE BÄNDID
Vertigo,  Eleegium, Võtame Aprilli Tagasi, A.inult K.aks G.ranaati, Motor Tension Ensemble,
vaheaeg
20.55 TÕMBENUMBRID
Nevesis, Ans. Andur, Paradoks
Finaal

Konfereerib Martin Liivet

Piletid eelmüügis: (Piletimaailmas ja PAMT-i kassas) 8 €,

Samal päeval 10 €, eelkooliealistele tasuta.
Paide Rock 50 –poolsajand meie rockiloos

Mida see endast kujutab?
See pole tavapärane rockipidu. See on maratonkontsert Paide rokiloost 50 aasta jooksul. See on taaskohtumine, rockipõlvkondade järjepidevus. See on nagu kooli või/ja suguvõsa kokkutulek. Kõik, nii laval kui saalis, oleks nagu omad, nagu vanad tuttavad. Isegi siis, kui nad pole varem rockijuubelitel osalenud.

Mis siis tegelikult toimub?
Toimub see, et lavale astub 13 bändi erinevatest ajajärkudest.
Tähelepanuväärne on, et pooled neist ei tegutse juba aastakümneid. Aga iga 5 aasta tagant tullakse selleks kontsertkohtumiseks taas kokku. Nende seas ka Atta-Troll, millisest 1969. a. kõik alguse sai. Neil ammustel aegadel oli järjepanu kolm Atta-Trolli. Tänaseks on üks – ühendkooseis. Esimesse rokikümnendisse kuuluvad ja Rock Grupp ja Jecym – need Paradoksi eelkäijad. Ammu tõmbasid otsad kokku ka Stora Magnara ja Pillskill, aga harutavad need sel peo taas korraks lahti.

Kes on suurimad tõmbenumbrid?
Kõik on. Kuid olgu öeldud, et lavale tulevad ka Paradoks ja Nevesis. Kummagi kohta ei julge kindlalt väita, et bändid on nüüdseks lõpetanud. Elu on näidanud, et iga rockijuubel lükka Paradoksi taas paariks-kolmeks aastaks käima. Ehk juhtub sama ka Nevesisega. Meie rockiloo tuntumaid ja samas stabiilseim punt on Ans. Andur. Nemad tulid ja jäid. Kas Ans.Andur on siis ainus tänases päevas tegutsev Paide rockibänd? Sugugi mitte. Lavale astuvad ka varasemalt osalenud A.K.G. ja Motor Tension Ensemble. Päris uute liitujate: Eleegium, Vertigo ja Võtame Aprilli Tagasi liikmete hulgas on aga neidki, Paide Rockidel teistes kooslustes varem osalenud. Järjepidevus jääb. Rockilugu Paides jätkub!

Millal ja kus see toimub ?
Tule tingimata kohale 9. novembril Paide Muusika- ja Teatrimajja. Maratonkontsert suures saalis algab kell viis õhtul ja lõpeb vast enne südaööd. Rokime läbi aja!

Paide Rocki fänn ja korraldaja Tiia Tamm

 

< TAGASI