fbpx

Õuduspõnevik “Nähtamatu mees”

03.03.2020 - 20:00

07.03.2020 - 20:00

09.03.2020 - 20:00

10.03.2020 - 20:00

Osta pilet

The Invisible Man
 
Õuduspõnevik
Sobilik alates 14. eluaastast
Filmi pikkus: 2h 5min
Levitaja: Forum Cinemas OÜ – ESTONIA
Lavastaja: Leigh Whannell
Osatäitjad: Elisabeth Moss, Storm Reid, Aldis Hodge, Oliver Jackson-Cohen
 
Mida sa ei näe, see ei saa sulle haiget teha. Või kas ikka on nii? Emmy võitja Elisabeth Moss (Meie, The Handmaid’s Tale) on peaosatäitja verdtarretavas uusversioonis kuulsast nähtamatu mehe jutustusest.
 
Olles juba mõnda aega kannatanud vägivaldses suhtelõksus õnnestub Cecilial ühel ööl oma ülikontrolliva teadlasest abikaasa juurest põgeneda. Tal aitavad ennast varjata tema õde (Harriet Dyer, NBC The InBetween) ja lapsepõlvesõber (Aldis Hodge, Straight Outta Compton) koos oma teismelise tütrega (Storm Reid, HBO Euphoria).
 
Kui eksmees sooritab enesetapu ja pärandab naisele suure varanduse, tundub asi Cecilia jaoks kahtlane. Järgneb seeria veidraid kokkusattumusi ning kui asjad võtavad naise lähedastele letaalse pöörde, on surmani hirmule aetud Cecilia mõistuse kaotamise äärel. Mitte keegi ei paista uskuvat tema juttu nähtamatuks jäävast painajast.
 
Verdtarretav thriller on produtseeritud õuduse žanri meister Jason Blumi poolt. Stsenarist ja režissöör on Leigh Whannell, kes on tuntud kui „Saag“-frantsiisi looja ja kelle režissöörikäe all valmis viimati ka „Astraal 3“.
 
VAATA LISA

< TAGASI