fbpx

Joosep Kõrvitsa plaadiesitluskontsert “Öö on ilus”

30.11.2021 - 19:00

Väike saal

Joosep Kõrvits esitleb oma teist sooloalbumit “Öö on ilus”.
 
Kontserdid toimuvad:
30.11 Paide Muusika- ja Teatrimajas
02.12 Philly Joe’s Tallinnas
 
Kontserdil mängivad:
* Joosep Kõrvits – tšello, laul
* Miina Adermann – klahvpillid
* Hanno Padar – kitarrid
 
Pilet 10€
Vinüülplaat 25€
Piletid ja vinüülplaat müügil kohapeal. NB! Sularaha!
 
Joosep Kõrvits (s. 1984) on multiinstrumentalist ja muusika looja, kes on lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia tšello erialal, mis on ühtlasi tema armastatuim instrument. Tema stiili- ja ansamblitunnetus on aidanud teda kokku viia erinevate projektidega, millest on enim tuntud ansambel Indigolapsed, samuti tegutseb ta koos Drukmo Gyaliga. Koostööd on tehtud paljude Eesti tippartistidega ning kontsertreisid on viinud teda Ameerikasse, Saksamaale, Prantsusmaale, Hiinasse, Austriasse, Venemaale ja paljudesse teistesse riikidesse. Kuni 2019. aastani mängis Eesti Riiklikus Sümfooniaorkestris ning seejärel on valdavalt keskendunud omaloomingule. Joosep Kõrvitsa debüütalbum “Ja sa näed” ilmus 2018. aastal.
 
Teisel albumil “Öö on ilus” esitatud instrumentaallooming on oma helikeelelt romantiline ja unistav, kuid samas eksperimenteerivalt kaasaegne. Materjali loomisel ja läbikomponeerimisel on silmas peetud nii albumi terviklikkust kui ka iga loo eraldiseisvat meeleseisundit ja muusikalist mitmekihilisust, mille iga instrumendi on Kõrvits ise ka sisse mänginud. Plaadi andis välja Vaiguviiul ning plaadikujunduse maailis Anna Kõuhkna.
 
Haigusnähtude korral palume jääda koju ja nautida muusikat vinüülplaadilt!
Plaadi saad soetada siit
 
Vastavalt valitsuse korraldusele pääsevad kontserdile ainult inimesed, kes esitavad järgmised dokumendid:
kehtiv vaktsineerimistõend või kehtiv covid – 19 läbipõdemist märkiv tõend ja isikut tõendav dokument. Ootamatute korralduslike muudatuste kohta anname teavet läbi Facebooki.
 

< TAGASI