fbpx

Koolitants 2021 kontserttuur

19.09.2021 - 14:00

Suur saal

Osta pilet

Pilet 8 €
 
Kontserdi päeval toimub piletite müük ainult kohapeal alates tund enne kontserdi algust hinnaga 10 €.
 
Festival Koolitants 2021 kutsub kõiki osa saama suurepärasest laste ja noorte tantsuloomingust üle Eesti erinevates kohtades aset leidval Koolitantsu kontserttuuril!
Kontserttuuri päevajuht on Inger ning selle lavastavad Koolitants 2021 kunstilised juhid Linnar Looris (Eesti Rahvusballett) ja Kadi Aare.
 
Keerulisele ja piiranguterohkele aastale vaatamata valmistasid tantsuõpetajad ja juhendajad üle Eesti koos sadade laste ja noortega ette uhiuued tantsud. Uus ja originaalne tantsulooming salvestati ning salvestusi sai näha suvel toimunud Koolitanstu virtuaalsetel tantsupäevadel.
Kui tavapäraselt oleme Koolitantsul harjunud sellega, et lõppkontsertidel esinevad maakondlikelt tantsupäevadelt edasipääsenud tantsud, siis käesoleval ebatavalisel aastal teeme asju teisiti. Noored tantsijad on lavale niigi vähe saanud ning seetõttu saavad Koolitantsu kontserttuuri raames lavale kõik virtuaalsetel tantsupäevadel osalenud tantsud! Kontserditel esinevad ka erikülalised!
Koolitants 2021 kunstilised juhid Linnar Looris ja Kadi Aare valisid virtuaalsete tantsupäevade tantsude seast välja ka käesoleva festivali aasta parimad stiili- ja žanrinäited ehk nn signatuurtantsud, mis pääsevad lavale mitmes erinevas linnas.
 
Täname: EV Haridus- ja Teadusministeerium, trükikoda JOON, Eesti Kultuurkapital, Tallinna linn, Viljandi linn, Eesti Noorte Tantsu Ühing
 
Koolitantsu korraldab Eesti Tantsuagentuur
www.tantsuagentuur.ee
 
Pilet tuleb osta kõikidel kontserdikülastajatel, v.a. tantsijatel, tantsupäeval esitlusele tulevate tantsude autoritel-juhendajatel ja truppide saatjatel ning kuni 3-aastastel pealtvaatajatel.
Eelmüügist ostetud piletid tuleb kohapeal vahetada käepaela vastu! Istekohad on nummerdamata.
 
COVID-19 leviku pidurdamiseks kehtestatud piirangute tõttu on lubatakse saali üksnes nakkusohutuse tõendiga. Korraldajal on õigus küsida koos tõendiga ka isikut tõendavat dokumenti.
 
Kohapeal testimist ei korraldata.
Ole hea ja ära jäta saabumist viimasele hetkele, kuna pileti ja tõendi kontroll võtab tavapärasest rohkem aega. Saali pääseb vaid enne kontserdi algust ning vaheaegadel.
 

< TAGASI