fbpx

Koolitants 2020. EDASI LÜKATUD 16. JA 17. MAILE!

15.03.2020 - 12:00 - 18:00

suur saal

Osta pilet

Eesti Tantsuagentuur on seoses koroonaviiruse (COVID-19) levikuga otsustanud edasi lükata Festivali Koolitants 2020 märtsis ja aprilli keskel toimuma pidanud tantsupäevad.

Paide Muusika- ja Teatrimajas 14. ja 15.märtsile planeeritud  Järva-, Viljandi-, Jõgeva-, Rapla- ja Ida-Virumaa ning Tallinna ja Lääne-Virumaa piirkondlikud tantsupäevad toimuvad PAMTis 16. ja 17. mail.

Edasi lükkuvad ka 11. ja 12. aprillil Ugala teatris toimuma pidanud lõppkontserdid, mis leiavad nüüd aset  13. ja 14. juunil.

“Kasutagem seda aega, et eelkõige oma tervist hoida,”sõnas Koolitantsu peakorraldaja Raido Bergstein. Samuti annab see väike paus ka tantsijatel-juhendajatel võimaluse veel esitamisele tulevatest tantsudest leida üles kõik, mis ühe tantsu sees peidus on.
 
Peakorraldaja sõnul mõistab korraldusmeeskond, et kontserdigraafikute muudatus põhjustab tantsukoolidele oma tegevuste suurt ümberkorraldamist ning tänab kõiki festivali partnereid, tantsuõpetajaid, osalejaid ja lapsevanemaid mõistva suhtumise ja toetuse eest.
 
„Meie jaoks on oluline, et festivalil osalejad oleksid terved ja hoitud,” lisas Bergstein. “Loodame, et mõne kuu pärast on olukord Eestis taas normaliseerunud ja saame tantsupäevadega jätkata.“
 
Kõik piirkondlikele tantsupäevadele ostetud piletid kehtivad uutel kuupäevadel. Soovi korral ostab korraldaja piletid tagasi kuni 10.aprillini.
 
Festival Koolitants on juba 26. korda toimuv laste ja noorte lavatantsufestival, mis sel aastal keskendub hüüdlausele “Tants on kunst”. Koolitantsu tantsupäevasid juhivad Inger ja Ott Nool.
 
Lisainfo:

Raido Bergstein
telefon +372 56 454 888
e-kiri raido@tantsuagentuur.ee

 

L, 14.03 Järva-, Rapla-, Jõgeva- ja Viljandimaa, Ida-Virumaa (muudatus 19.02) / Paide Muusika- ja Teatrimaja esimene päev

Kell 12: 00: eelkool, 9-14 a, 12-17a

Kell 18:00: algklassid, 16-22a
 
Lisainfo www.koolitants.ee
 
Piletid soodushinnaga 5€ (üks kontsert) ja 7€ (päevapilet kohtades, kus on kaks kontserti) on eelmüügis www.ticketbest.ee. Piletihinnad sisaldavad käibemaksu.

Kontse  rdi päeval toimub piletite müük ainult kohapeal hinnaga 7€(üks kontsert) ja 10€(päevapilet kohtades, kus on kaks kontserti). Piletihinnad sisaldavad käibemaksu.
 
Pilet tuleb osta kõikidel kontserdikülastajatel, v.a. tantsijatel, tantsupäeval esitlusele tulevate tantsude autoritel-juhendajatel ja truppide saatjatel.
 
NB! Eelmüügist ostetud piletid tuleb kohapeal vahetada käepaela vastu! Istekohad on nummerdamata.
 
Head näpunäited publikule meeldejääva kontserdielamuse saamiseks:

Kui oled ostnud pileti Ticketbestist, siis kontrolli, et Sul on see olemas meilikastis või väljaprinditult. Kui pilet ei ole Sinuni mingil põhjusel jõudnud, võta varakult ühendust Ticketbestiga info@ticketbest.ee

Saabu kontserdile vähemalt 20 min enne kontserdi algust – siis jõuad aegsasti üleriided garderoobi panna, pileti osta ja saalis istekoha leida.

Internetist ostetud piletid vahetatakse kohapeal käepaela vastu. Toimetame kiirelt, kuid ole valmis järjekorras seismiseks.

Saali pääseb vaid käepaela ettenäitamisel.

Kohad saalis on nummerdamata, istu meelepärasele vabale kohale.

Kontserdi kestel pääseb saalist sisse/välja vaid tantsude vahel. Nii ei sega me tantsijaid ega teisi pealtvaatajaid. Lisaks on see lihtsalt viisakas.

Püüa mitte jätta pileti ostmist viimasele minutile. Kontserdid võivad olla välja müüdud ja kohapealt ei pruugigi piletit saada.

Korraldaja: SA Eesti Tantsuagentuur

< TAGASI