fbpx

Kodulehe tegemise koolitus

22.04.2019 - 18:00

Ühe õhtuga jõuab palju: kodulehe loomine. Lihtne ja lõbus!
 
Sul on vajadus uuendada või luua täiesti uus koduleht? Parim, mida teha saad, on see lihtsalt ära teha! Uskumatu, kui palju jõuab ühe õhtuga ära teha, kui su käes on parimad tööriistad.
 
Koolitaja Marika Juusu: “Olen töötanud turunduse-ja müügivaldkonnas rohkem kui 15 aastat ja
eriti tänulik sellele “keerulisele perioodile” enda elus, kus mul tuli null-eelarvega turundada erinevaid tooteid ja teenuseid. See oli aeg, mil õppisin ära kodulehtede ja kampaanialehtede tegemise. Tänu sellele oskusele on minu töö muutunud palju efektiivsemaks ja lihtsamaks.Ma ei pea kellestki sõltuma, saan mugavalt ja kiiresti uuendada kodulehte ja luua uusi kampaanialehti vastavalt vajadusele.
 
Hea meelega jagan neid teadmisi ja kogemusi ka sinuga. Koolitus on praktiline. Koolituse eesmärgiks on luua Sulle koduleht, mis toob oodatud tulemusi. Leht, mis aitab kasvatada sinu kliendibaasi ja müügitulemusi.
 
Koolitusel aitan kaasa mõelda, mis on just sinu ettevõtmise puhul oluline. Koolitusel saab osaleda maksimaalselt 10 inimest korraga!”
 
Koolituse hind 49 € / inimene
 
Ajakava:
18:00 Kogunemine, tutvumine ja vajaduste kaardistamine
18:00 – 19:00 Millest kodulehe loomisel alustada – domeeni ost, kodulehe majutus, WordPressi vabavara paigaldamine. Millised on WordPressi võimalused kodulehe sisu loomisel ja kuidas neid kasutada.
19:00 – 22:00 Kampaanialehtede valmistamine, kontaktide/meilide kogumine kodulehe kaudu ja meililistide haldamine.
 
Teeme Sulle testlehe, mida saad hiljem täiendada ja aitan valmis tehtud kodulehe üles seada.
 
ÜHE ÕHTUGA JÕUAB TEHA ROHKEM, KUI SA ARVATA OSKAD!
 
Hea teada! Koduleht ei saa kunagi valmis, nii nagu ka Tallinna linn 🙂 Koduleht vajab pidevat arendust, tööd. Seepärast ongi imehea, kui oskad seda ise teha. Nii ei pea kellestki sõltuma.
 
Koolitusele registreeru siin: https://goo.gl/forms/tOOFWy1MKadnbhGE2
 
Ilusat kevadet ja kohtumiseni!

< TAGASI