fbpx

Klassiga kinno – Ralf lõhub interneti: Lammutaja Ralf 2

07.02.2019 - 10:00

Osta pilet

[su_box title=”KLASSIGA KINNO” style=”soft”]

Paide kino pakub koolidele ja klassidele suurepärase võimalusena külastada kino soodustingimustel.  Pakume vaatamiseks filme, mis pakuvad elamust ja samuti ka tõsist mõtlemisainet igas vanuses vaatajale. Hea võimalus planeerida elamusterohke kinokülastus koos klassiga!

„Klassiga kinno” broneerimise tingimused:

  • Grupikülastuseks vajalik eelregistreerimine. Helista või kirjuta kassale. Telefon  38 49137/ 5528180. E-posti aadress kassa@pamt.ee. Kassa avatud E-R kell 11-19, L-P suletud
  • Grupikülastuse piletite väljaostu  piletikassast koordineerib grupijuht/õpetaja;
  • Ühele õpetajale filmi vaatamine kinos TASUTA;
  • Pakkumine eeldab, et kogu grupp külastab ühte väljavalitud seanssi.

 

Klassiga kinno pileti soodushind on 2,5 € / pilet. 

[/su_box]

 

Parimad sõbrad Lammutaja Ralf ning Vanilla Suhkrusai elavad rõõmsalt ühes väikeses mängudesaalis, veetes pikki päevi oma automaatides mänge mängides (ehk tööl käies) ning pärast saali uste sulgemist teiste omasugustega lõbusalt aega veetes. Paraku juhtub aga Vanilla mänguga “Suhkrulaks” väike äpardus ning kui puuduvat osa ei õnnestu hankida, ootab mängu varuosadeks lammutamine. Selle vältimiseks otsustavad Ralf ja Vanilla põrutada tohutusse internetti. Miski koduses saalis kogetu pole neid aga ette valmistanud selleks, mis neid seal ootab.

Koomiline animaseiklus “Ralf lõhub interneti” on järg 2012. aasta loole “Lammutaja Ralf”. Lavastajateks on Phil Johnston (“Zootropolis”) ja Rich Moore (“Lammutaja Ralf”). Selgi korral räägivad kõik tegelased eesti keeles. Tõnn Lamp on Ralf ning Elisabet Reinsalu on Vanilla. Lisaks neile “häälitsevad” veel Mirtel Pohla, Liisa Pulk, Kaspar Velberg, Priit Võigemast, Tiit Sukk, Sergo Vares, Emma Tross, Merit Männiste, Nele-Liis Vaiksoo, Liisa Saaremäel, Tanel Saar, Maiken Schmidt, Hanna-Liina Võsa, Sandra Uusberg, Hele Kõrve, Elina Purde, Indrek Taalmaa, Andero Ermel, Rasmus Kaljujärv, Kaire Vilgats, Raivo Rüütel, Erki Laur ja paljud teised.

Filmi pikkus: 1h 52 min

 

Lavastaja: Rich Moore, Phil Johnston
Levitaja: Estonian Theatrical Distribution OÜ

 

< TAGASI